Збірні вантажі

Доставка невеликих партій вантажів для зменшення логістичних витрат Вашого бізнесу

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Подача авто за годину.


Чим ми можемо допомогти

tild3631-3865-4365-a130-393238376330__219637a5aa854-de1d-4

Широка мережа напрямків

Велика кількість клієнтів дозволяє нам організовувати попутне перевезення вантажів у більшість міст України за вигідними тарифами

tild6164-3965-4835-b061-643032623137__screenshot_75-min

Гнучка тарифна сітка

Мінімальна вартість замовлення за палетомісце у збірному вантажі становить 1800 грн Пропорційно кількості вантажу ціна за одиницю зменшується.

tild3334-3664-4036-a566-336431666239__noroot

Адресна доставка

Вам не потрібно привозити вантаж у відділення чи розподільчий центр. Забираємо ваш вантаж зі складу постачальника, чи виробництва та доставляємо до місця призначення.

tild3132-6238-4631-b964-363638666331__1565080578_9a5e9d413

Без перевантажень та розподільчих центрів

Ви можете бути впевнені у цілісності свого вантажу, адже від моменту завантаження Ваш товар не покидає вантажівку до доставки одержувачу.

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з перевезення вантажу.
  2

  Ціни

  Ціна доставки збірних вантажів стартує від 1800 грн та залежить від ваги, розмірів та маршруту.
  (УВАГА! У зв'язку з нестабільністю ринку під час воєнних дій, ціни постійно переглядаються та можуть різнитися залежно від напрямку).

  Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.

  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Ви можете замовити забір вантажу безпосередньо в день відправки і ми одразу подамо транспорт.

  Пропонуємо будь-які форми оплати, в тому числі з ПДВ. Оплата за доставку здійснюється до вивантаження авто. З постійними клієнтами можлива відстрочка платежу. В окремих випадках логіст може запросити передплату за бронь місця в авто. У випадку відмови від замовлення з вини клієнта після подачі авто, передплата не повертається.

  Шаблон договору та замовлення за посиланням.

  З чого почати

  Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
  пропозицію збірної доставки вашого вантажу

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  З питанням транспортування вантажу стикаються не лише крупні виробники та дистриб’ютори. Представникам середнього та малого бізнесу також доводиться організовувати переміщення товарів, хоча й у меньших масштабах. В такому випадку найкраще рішенням – це скористатися послугою збірні вантажі. Сервіс дозволяє перевозити невеликі обсяги товарів чи матеріалів, не витрачаючи зайві кошти на доставку. Розробка ефективної логістики дозволяє також скоротити терміни транспортування.

  Що таке збірні вантажі

  Збірні вантажі – це доставка невеликих партій вантажів від різних замовників одним транспортом. Альтернативна назва – консолідовані вантажі. Головна перевага такого способу перевезення – економія фінансів. Оплата здійснюється лише за фактично зайняту частину авто. Швидкість відправки залежить від швидкості заповнення за обсягом чи вагою транспортного засобу.

  Що відноситься до збірних вантажів

  До комплектації можуть входити як штучні одиниці товару, так і тарні обсяги. До категорії збірних також належить пакування замовлень від різних клієнтів, але з однаковим отримувачем.

  Важливим моментом підготовки є комплектування. Перевезення збірних вантажів відбувається з обов’язковим сортуванням товарів чи матеріалів. Вантажі об’єднують в одному авто за наступними критеріями:

  • умови зберігання – звичайні чи швидкопсувні.
  • тип вантажу – небезпечний чи без особливостей.
  • крихкий/ні.
  • габаритні параметри.

  Комплектація йде з обов’язковим урахуванням маршруту – пунктів довантаження та відвантаження. Плануючи відправку збірних вантажів, метою є підвищення економічної вигоди перевезення.

  Перевезення збірних вантажів

  Консолідований тип доставки актуальний як при транспортуванні вантажів Україною, так і країнами Європи. Які особливості мають місце в кожному випадку?

  Відправка збірних вантажів до Європи

  Збірний вантаж формується на території України з урахуванням порядку відвантаження за кордоном – від початкової точки маршруту до кінцевої. Імпортна доставка відбувається у зворотному порядку. Така схема дієва при відправці вантажу окремим авто. Складаючи логістику, уникаємо перевантажень та розподільчих центрів. З моменту відправки і до кінцевого пункту пакунки не лишають авто. Якщо об’єм та характер вантажу дозволяють зробити довантаження, відправлення йде попутнім автотранспортом. Для передачі вантажу не потрібно особисто приїздити в компанію. Фахівці UA-Forwarding заберуть відправлення із вашого складу, локації виробника чи постачальника. До послуги перевезення також входять питання митного оформлення, підготовки відповідних документів.

  Вантажоперевезення збірного вантажу по Україні

  Доставка збірних вантажів затребувана не лише в рамках міжнародних, але й регіональних перевезень. Працюючи на внутрішньому ринку, також виникає питання транспортування дрібних партій товарів та матеріалів малого об’єму. Організувати доставку між населеними пунктами України збірним вантажем вартуватиме дешевше, ніж поштове перевезення. Головна мета консолідації – економія коштів та часу. Разом з цим ми приділяємо максимум уваги, щоб товар дістався пункту призначення в цілісності.

  Переваги та економічність перевезення збірних вантажів

  Попит на консолідовані відправки зумовлений чималими перевагами такого способу доставки:

  1. Економічна вигода. Це оптимальний варіант для нерегулярних перевезень невеликого об’єму чи кількості товару. Послуга затребувана також у випадках, коли одного авто замало, а двох – вже забагато. Використовуючи збірні відправки, відбувається оптимізація корисної площини. Таким чином можна заощадити до 30-40% загальної вартості транспортування.
  2. Скорочення терміну доставки за рахунок оптимізації логістики. Момент актуальний як для постачальника, так і для продавця. Доправити невелику партію товару можна довантаженням у транспорт, що йде потрібним маршрутом.
  3. Питання супроводжувальної документації вирішує компанія-перевізник.
  4. За необхідності вантаж проходить додаткове пакування чи перепакування.
  5. Щільне пакування позбавляє вірогідності хаотичного руху вантажу.

  Де вигідно замовити транспортування збірних вантажів

  Транспортна компанія UA Forwarding здійснює вантажоперевезення різного типу по Україні та за її межами. Пропонуємо якісний сервіс та вигідну вартість доставки. Транспортування невеликих партій товару – це не лише вирішення питання логістики та власне перевезення. Готуємо супровідні документи, відповідаємо за правильність та надійність пакування. Послуга збірних вантажів є затребуваною серед підприємців, невеликих компаній та виробників, магазинів. Робимо транспортування безпечним, а сервіс – приємним!