Міжнародна доставка

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Зовнішньо-економічна діяльність є важливої складовою економічних та бізнес процесів. І невід ‘ємна її частина – це експортно-імпортні операції. Вони складають основу товарообігу між Україною та країнами Європи, далекого зарубіжжя. Міжнародні перевезення – ефективний та економічно виправданий спосіб транспортування товарів у потрібному напрямку.

  Міжнародні перевезення – особливості

  Міжнародні перевезення вантажів – це переміщення товарів за межі держави, тобто має місце перетин кордонів принаймні двох суміжних країн. Така міграція вантажу складніша за регіональну. Потрібно враховувати не лише вимоги національного законодавства, але й закони країн, якими пролягатиме шлях.

  Міжнародні вантажні перевезення – переваги

  Які переваги зумовили великий попит на міжнародні перевезення:

  1. Можливість транспортування вантажу будь-якого типу, об’єму чи кількості у будь-яку точку світу. Це чудова можливість розширити бізнес, вийти на міжнародний рівень.
  2. Оперативний термін доставки. Організація перевезень – це не лише безпосередньо транспортування відправлення. Це складний процес, до якого також входять формування оптимальної логістики, підготовка дозволів та інших документів.
  3. Економія коштів. Звертаючись до спеціалізованої компанії-перевізника, клієнт отримує комплексну послугу. Розробка маршруту, підготовка паперів, безпосередньо перевезення. Окремо вартість також обсягу послуг буде більшою. До того ж, є вірогідність не врахувати якісь деталі.
  4. Економія часу. Прокладання маршруту спрямовано на пошук максимально швидкого та безпечного шляху. Для вантажоперевезень невеликих обсягів можливо задіяти послугу збірних вантажів.
  5. Можливість автоматизованого завантаження та відвантаження товарів. Створює додаткові умови для акуратного та якісного транспортування, збереження цілісності відправлення на шляху до пункту призначення.

  Міжнародні перевезення вантажів

  В залежності від способу транспортування товарів міжнародні транспортні перевезення поділяють на кілька типів. Доставка вантажу може відбуватись автотранспортом, морем, залізницею, літаками. Є також змішаний варіант, коли залучаються кілька видів транспорту. Розглянемо кожен більш детально:

  1. Міжнародні автомобільні перевезення. В основі розробки транспортної логістики у більшості випадків лежить використання автотранспорту. Цей факт дуже просто пояснити – мережа автомагістралей, доріг державного та міжнародного значення надзвичайно розгалужена. Сьогодні дістатись на авто можна практично у будь-який куточок Євразії.
  2. Міжнародні морські перевезення. Найбільш дешевий, але й найповільніший спосіб переміститись з одного пункту в інший. Дозволяє перевозити вантажі будь-якого об’єму, маси чи габаритів. Оптимальний варіант для транспортування обладнання, сипучих, палива великого тоннажу.
  3. Міжнародні залізничні перевезення. Порівняно недорогий спосіб переміщення. Дозволяє транспортувати великі об’єми товарів. Обмежень щодо характеру перевезень також немає – можна переміщати вантажі різного типу, включаючи небезпечні. Із недоліків – використовувати можна лише там, де прокладені залізничні шляхи.
  4. Міжнародні повітряні перевезення. З метою транспортування товарів можуть бути залучені як пасажирсько-вантажні, так і суто вантажні літаки. В першому випадку для речей відокремлений спеціальний вантажний відсік.
  5. Міжнародні змішані перевезення. Дозволяють дістатись у будь-яку точку світу. При формуванні логістики враховується найкращий спосіб переміщення на кожному етапі шляху.

  Міжнародне перевезення: що найчастіше транспортують?

  У міжнародних перевезеннях вантажів найбільшим попитом користуються наступні категорії товарів:

  • текстильні вироби – тканини, ковдри, постільна білизна.
  • одяг, взуття.
  • парфумерна продукція.
  • косметика.
  • побутова хімія, засоби по догляду за тілом та обличчям.
  • медичне обладнання, ліки.
  • електроніка.
  • дрібна та габаритна побутова техніка.
  • промислове обладнання.
  • будівельні матеріали.

  Де можна замовити міжнародні грузові перевезення

  Транпортна компанія UA Forwarding надає автомобільні види транспортних послуг, документальний супровід вантажу. Географія перевезень охоплює територію України, країни Європи та СНД. Фахівці компанії знають всі тонкощі митного оформлення, вимоги до пакування вантажів різних категорій. В автопарку компанії присутній транспорт вантажопідйомністю від 2 до 20 т – тенти, рефрижератори, гідроборти. В наявності також присутній спецтранспорт – трали (до 100 т) з телескопічною платформою, зерновози, евакуатори. Потрібно замовити міжнародні вантажні перевезення – ціна буде залежати від кількох факторів. Це тип і об’єм товарів, термін доставки, відстань, транспорт.

  Напрямки міжнародних важтажних перевезень: