Міжнародна доставка Україна - Німеччина

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто.

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу
1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення Німеччина Україна є важливою частиною світової економіки, яка забезпечує ефективний товарообмін між країнами. Це постійний потік високотехнологічних розробок, продукції побутового споживання, а також сільськогосподарських та промислових вантажів. UA-Forwarding – надійна транспортна компанія та провідний перевізник Німеччина Україна, яка допоможе організувати міжнародні перевезення та забезпечить оперативне прибуття продукції до пункту призначення.

  Доставка Україна Німеччина: важливі особливості

  Розвинена транспортна інфраструктура дозволяє знайти оптимальні логістичні рішення для швидкого та безпечного виконання поставленого завдання. Необхідність перетину державного кордону вимагає враховувати відмінності у законодавстві та митних процедурах, що стає важливим аспектом доставки Україна-Німеччина. Замовникам доступний повний комплекс послуг:

  • Документальний супровід. Менеджери підготують повний пакет паперів, що прискорить процес митного оформлення, знизить ризики затримок та забезпечить безперебійність постачання. До цього переліку входять: митні декларації, рахунки, накладні та інші документи.
  • Транспортна логістика. На маршруті Україна Німеччина відстань залежить від точки відправлення та прибуття. Правильний вибір трас, оптимізація часу у дорозі та координація різних етапів перевезення, за рахунок відстеження транспорту в режимі реального часу – все це дозволяє точно в обумовлений термін доставити товари одержувачу.
  • Вибір транспортного засобу. Автопарк компанії включає всі види вантажних машин від 2 до 22 т, які можуть бути задіяні для перевезення Німеччина Україна, включаючи рефрижератори, тенти та іншу техніку. Залежно від специфіки продукції, що перевозиться, буде запропоновано оптимальний варіант.

  Найсуворіше дотримання вимог кожної країни, починаючи від обмежень на вагу та розмір вантажів до часу роботи водіїв – гарантія того, що доставка Німеччина Україна буде виконана без затримок та додаткових витрат.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Україна Німеччина: брокерські послуги

  Професійне посередництво між відправниками та перевізниками, що включає координацію процесу, дотримання чинних норм та правил, а також комплексну підтримку у вирішенні можливих труднощів. Одна з ключових послуг, яка допоможе організувати перевезення Україна Німеччина – митне очищення:

  • правильне заповнення документів;
  • класифікація товарів;
  • сплата необхідних мит.

  Участь в організації процесу професійного брокера дозволяє скоротити операційні витрати та прискорити процес, позбавляє відправника від додаткових турбот, а головне дозволяє оперативно доставити будь-які категорії продукції за маршрутом Україна-Німеччина та зворотним.

  Вантажні перевезення Німеччина Україна: види вантажів

  Фахівці компанії підберуть актуальні рішення з урахуванням тонкощів та нюансів поставленого завдання. Доступні три варіанти співробітництва:

  • FTL. Оренда вантажного транспорту одним замовником, що є оптимальним для великих обсягів товарів, промислових партій, великих доставок. Після виконання навантаження в точці відправлення машина відправляється в дорогу Німеччина-Україна без затримок та дозавантажень на шляху прямування.
  • LTL. Збірні вантажі, у формуванні яких беруть участь кілька відправників. Це скорочує обсяг витрат і є актуальним для невеликих підприємств та компаній, що відправляють обмежені обсяги за маршрутом Україна-Німеччина.
  • Комерційні вантажі. Широкий спектр товарів, призначених для продажу чи подальшого використання у бізнес-процесах. Вимагають особливої уваги до умов доставки, митних процедур та дотримання торговельних угод, які ухвалили Німеччина та Україна.

  Варіативність FTL, LTL та транспортування комерційних вантажів дозволяє ефективно задовольняти потреби різних галузей, сприяючи динамічному розвитку торговельних відносин.

  Замовити перевезення вантажу з України до Німеччини у транспортній компанії UA-Forwarding

  Компанія з багаторічним досвідом у галузі логістики та перевезень вантажу успішно виконує міжнародні та регіональні доставки. Кожен клієнт отримує персоналізований підхід, а команда професіоналів забезпечує повний супровід, щоб вантажні перевезення Україна-Німеччина були швидкими та безпечними. Наші переваги:

  • різноманітний автопарк для вибору найкращого транспортного засобу з урахуванням характеру вантажу та вимог клієнта: досвічені перевізники Німеччина-Україна здатні перевезти будь-які типи товарів;
  • раціональні логістичні рішення для ефективного управління поставками та виключення затримок;
  • вигідні умови співпраці, а також головний плюс, який готові запропонувати перевізники Німеччина-Україна – ціна, доступна та лояльна.

  Компанія ЮА Форвардинг займає провідну позицію у сфері автовантажоперевезень та пропонує клієнтам повний комплекс послуг. Це дозволяє незмінно залишатись у топі лідерів, а головне безперебійно здійснювати доставку вантажів між Україною та Німеччиною за найкращою вартістю.