Міжнародна доставка Київ-Берлін

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто.

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу
1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення відіграють найважливішу роль у глобальній економічній взаємодії. Налагоджені торгові відносини охоплюють різні напрями, але один із найперспективніших з них – Київ Берлін. Щодня сотні вантажних машин вирушають у дорогу, щоб вантажі були вчасно доставлені до кінцевої точки. Транспортно-логістична компанія UA-Forwarding – це досвідчена команда, яка гарантує точну доставку продукції за маршрутом Україна Німеччина в узгоджені терміни та надає оптимальні умови співпраці.

  Повне обслуговування вантажних перевезень за напрямом Україна Берлін

  Транспортування продукції до Європи потребує комплексного підходу. Міжнародні перевезення Київ-Берлін включають:

  • персоналізований підхід та підбір оптимальних рішень відповідно до заданих умов;
  • підготовка необхідної документації;
  • розробка раціональних логістичних рішень з урахуванням завантаженості та стану трас;
  • постійний моніторинг транспорту на шляху для оперативного вирішення всіх супутніх питань.

  Клієнти можуть повністю зосередитися на своєму бізнесі, переклавши вантажоперевезення Київ Берлін на професіоналів із досвідом у цій галузі. Такий підхід дозволяє уникнути турбот та покластися на надійність та кваліфікацію фахівців. Це заощаджує час і дозволяє повною мірою зосередитись на інших аспектах бізнесу.

  Переваги вантажоперевезень до Берліну з України

  Розширення ринку збуту із зміцненням позицій компанії в європейському секторі відкриває добрі перспективи. Правильна організація процесу створює сприятливі умови для безперервного постачання різноманітних товарів, сировини, промислових агрегатів або інших категорій продукції. Перевезення Київ Берлін актуальні з наступних причин:

  • широка мережа автобанів дозволяє вибирати оптимальні та безпечні траси, що мінімізує витрати на паливо та скорочує час у дорозі;
  • передбачено відправку як збірних вантажів, так і бронювання транспорту для конкретної партії товарів;
  • вихід на міжнародний рівень дозволяє отримати абсолютно новий рівень прибутку та фінансових досягнень.

  І серед різноманітності доступних напрямків одним із найпопулярніших незмінно залишається Київ Берлін. Відстань близько 1400 км, що дозволяє в обумовлений термін прибути з точки відправлення до пункту прибуття.

  Фактори формування вартості вантажних перевезень з України до Берліна

  Підсумкова ціна доставки різних категорій товарів залежить від безлічі складових, а остаточна сума буде визначена відповідно до діючих розцінок після погодження всіх умов. Основні параметри, на основі яких буде виконано розрахунок:

  • Відстань Берлін Київ. Необхідно оцінити довжину доріг від місця виїзду до фінального пункту прибуття. Чим довший маршрут, тим вищі витрати на паливо, знос транспортного засобу та оплату праці.
  • Характеристики вантажу. Певні види товарів потребують спеціальної упаковки, дотримання заданого температурного режиму протягом усього періоду перебування машини в дорозі, а також обліку інших факторів. Різноманітність автопарку, а також можливість відправки збірних вантажів дозволяє організувати перевезення Берлін Київ, щоб вони були вигідні для клієнта.
  • Додаткові послуги. За потреби менеджери забезпечать комплексний документальний супровід, а досвідчені брокери допоможуть розібратися з нюансами митних правил, заповненням декларацій, формуванням інвойсів та сплатою обов’язкових зборів.

  Для отримання попередньої оцінки вартості необхідно надати достовірну інформацію про вантаж, а також позначити перелік основних вимог. На підставі цих даних фахівці підберуть для доставки Київ-Берлін транспорт вантажністю від 2 до 20 тонн: тенти, цільномети, рефрижератори або інші види машин.

  Замовити доставку вантажів у напрямку Київ-Берлін в компанії ЮА-Форвардинг 

  Забезпечення максимально швидкої доставки комерційних товарів – головний пріоритет. Вантажоперевезення Берлін Київ стануть доступнішими і простішими за рахунок наступних факторів:

  • правильна логістика дозволяє вибрати оптимальний маршрут і мінімізувати можливі затримки або непередбачені ситуації, що виникають у дорозі;
  • після погодження всіх умов буде підписано офіційний договір, а на всі вантажі, що транспортуються, поширюється обов’язкове страхування;
  • машина буде оперативно відправлена у напрямку Берлін Київ: перевезення допоможуть налагодити стабільний та постійний товарообмін між Україною та Німеччиною.

  Впевненість у збереженні вантажу – перевага, яка буде доступна замовникам. Це позбавляє від додаткових складнощів, турбот і витрат часу: достатньо озвучити дані про товари, що перевозяться, а також задати ключові точки шляху Київ Берлін. Маршрут буде ретельно продуманий – і вантаж без затримок прибуде до одержувача.