Регіональні перевезення

Надійна доставка вантажів від 1 палети. Перевезення вантажу по Україні за будь-якими маршрутами. Попутний транспорт, збірні відправки.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Подача авто за годину.


Чим ми можемо допомогти

tild3834-3638-4139-b864-653565366335__19cd5771874a4e5f9762

Транспорт вантажопід'ємністю від 2-х до 22-х тон

Для перевезень вантажу по Україні наші логісти мають у розпорядженні автомобілі різної вантажопід'ємності. Це дозволяє підібрати для Вас оптимальне авто, а відтак запропонувати на доставку вантажу найкращу ціну.

tild3461-6639-4161-a239-356365366663__img-755a2d5f075eef8c

Негабарит, небезпечні вантажі, швидкопсувна продукція (реф)

Запропонуємо готові рішення, якщо Ваш вантаж нестандартних розмірів, вимагає дозвільної документації чи потребує температурного режиму. Здійснюємо перевезення автомобілів евакуатором.

tild6636-3232-4566-a662-353261623239__noroot

Вантажники та пакування

Партнерські служби у будь-якому обласному центрі країни допоможуть з вирішенням питання складського персоналу та проведуть вантажно-розвантажувальні роботи або забезпечать пакування товарів.

tild3161-3666-4433-b933-363139623939__noroot

Оренда спецтехніки

Якщо у вас немає власної складської техніки, пропонується погодинна оренда автокрана чи маніпулятора, ціна якої є найкращою в регіоні.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • чи потрібні супутні послуги
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з перевезення вантажу.
  2

  Ціни

  Пропонуємо наступні тарифи (УВАГА! У зв'язку з нестабільністю ринку під час воєнних дій, ціни постійно переглядаються та можуть різнитися залежно від напрямку):

 • до 2т - від 15 грн/км
 • до 6т - від 20 грн/км
 • до 10т - від 30 грн/км
 • до 22т - від 35 грн/км
 • одне палетомісце - від 1800 грн
 • Розміри машин за посиланням.

  Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовити перевезення вантажу по Україні можна як і день в день, так і за 1-2 дні до відправки.

  Пропонуємо будь-які форми оплати, в тому числі з ПДВ. Оплата за доставку здійснюється до вивантаження авто. З постійними клієнтами можлива відстрочка платежу. В окремих випадках логіст може запросити передплату за бронь та подачу авто. У випадку відмови від замовлення з вини клієнта, передплата не повертається.

  Шаблон договору та замовлення за посиланням.

  Транспорт та ціни

  до 2.5т

  від 10
  грн/км
  • ДхШхВ: 4,2х2х2 м
  • до 5 палет, 18 м3
  • тент, фургон, бортова, реф
  Вільна

  до 5т

  від 20
  грн/км
  • ДхШхВ: 6,5х2,45х2,6 м
  • до 16 палет або 40 м3
  • тент, цільномет, реф, гідроборт
  Вільна

  до 10т

  від 30
  грн/км
  • ДхШхВ: 8х2,45х2,7 м
  • до 20 палет або 60 м3
  • тент, цільномет, реф, гідроборт
  Вільна

  до 22т

  від 35
  грн/км
  • ДхШхВ: 13,6х2,45х2,8 м
  • до 33 палет або 86 м3
  • тент, цільномет, бортова, реф
  Вільна

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  До категорії регіональних належать перевезення, що не виходять за межі держави. Логістичними послугами користуються підприємці та приватні особи, медичні установи, компанії виробники та постачальники. На перший погляд переміщення товарів країною здається легким, достатньо мати авто. Це помилкове твердження. Щоб вантажні перевезення по Україні пройшли у заплановані терміни, варто ретельно підготуватися. А краще – долучити це професіоналам у своїй справі.

  Вантажні перевезення по Україні

  Для організації регіональних вантажоперевезень варто залучити компанію, яка розуміється на цьому питанні – UA Forwarding. Вантажні перевезення по Україні пройдуть швидше та легше, тому що:

  1. Компанія має власний автотранспорт. Тенти, гідроборти, фургони, бортові вантажівки розраховані на грузи від 2 до 20 т.
  2. В наявності спеціальна техніка – рефрижератори, трали, зерновози, евакуатори.
  3. Є можливість долучити автокрани та маніпулятори – за ціною оренди.

  Доставимо чітко у визначений термін вантажі, що потребують особливого температурного режиму, небезпечні та негабаритні відправлення. Будуємо логістичні схеми з урахуванням побажань клієнта.

  Які види перевезення грузів по Україні найбільш розповсюджені:

  1. Вантажні переміщення – транспортування палива, сипучих, харчових та промислових товарів, устаткування.
  2. Послуга збірні грузи. Актуальна за необхідності перемістити дрібнопартійні замовлення. Товари кількох замовників об’єднують в одну фуру. Вартість доставки зменшується в рази.
  3. Перевезення речей по Україні – квартирні та офісні переїзди.

  Перевезення по Україні: особливості

  Єдина відмінність грузових перевезень по Україні від міжнародних – це відсутність митного контролю. Але це позбавляє необхідності документального оформлення вантажу згідно чинного законодавства. Серед популярних товарів – продукти харчування, одяг, будівельні матеріали, техніка.

  Перевезення по Україні: особливості:

  1. Потрібна ретельна перевірка ваги відправлення. В країні встановлені обмеження щодо можливості руху залежно від типу вантажного авто, категорії дороги.
  2. Вимоги до пакування. Має бути виключений ризик, що товари або речовини під час руху опиняться на дорозі. Надійна фіксація – запорука безпечного переміщення. Базова ціна на перевезення вантажів по Україні не враховує вартість додаткового пакування.
  3. Деякі категорії вантажу вимагають підготовки, дозволів, інших супроводжуючих паперів. Наприклад, паливо, негабаритні об’єкти.
  4. Наявність страховки є обов’язковою.

  Перевезення вантажів по Україні: переваги та ціна

  Якщо потрібне перевезення вантажів по Україні, переваги та ціна будуть наступними:

  1. Безпека. Транспортування автомобілем створює мінімальні ризики для пошкодження вантажу.
  2. Універсальність. Автотранспорт дає можливість доставити практично будь-які речі. Зернові, насипні матеріали, паливо, устаткування, харчі, меблі – обмежень немає.
  3. Ціна на вантажні перевезення по Україні – найдоступніша. Вона вигідніша за користування залізничним сполученням, а тим паче повітряним транспортом.
  4. Мобільність. Автомобільні шляхи як кровоносні судини проходять всією країною. Такий спосіб транспортування дозволяє перемістити замовлення в будь-який, навіть найвіддаленіший населений пункт.
  5. Майже відсутні обмеження з огляду на погодні умови.

  Перевезення вантажів по Україні – ціна складається з:

  • відстані.
  • типу вантажу.
  • характеру задіяного транспортного засобу.
  • потреби у додатковому пакуванні, обладнанні для завантаження та розвантаження.
  • логістичних послуг.

  За якими напрямками відбуваються транспортні перевезення по Україні

  Головна перевага автомобільного транспорту в тому, що немає жодних обмежень стосовно маршруту. За якими напрямками відбуваються транспортні перевезення по Україні? Ви можете обрати будь-який населений пункт. Навіть у найвіддаленіших селах країни є автомобільні шляхи, а значить вантаж дістанеться отримувача точно у зазначений термін.

  Де замовити перевезення вантажу по Україні

  Досі шукаєте, де замовити перевезення вантажу по Україні? Транспортна компанія UA Forwarding пропонує сучасний та якісний сервіс з транспортування вантажів територією країни та за її межами з гарантією. Це комплексний підхід до питання перевезення, до якого також входить розробка маршруту, підготовка супутніх документів. Наявність партнерів в усіх обласних центрах дозволяє швидко та якісно організувати питання пакування вантажу. Вартість перевезення вантажу по Україні враховує лише, скільки коштує кілометр. Звернувшись до відділу логістики, можна підібрати оптимальний маршрут з урахуванням бажаної тривалості та вартості. Термін доставки залежить від відстані.

  Напрямки вантажних перевезень по Україні: