Вантажні перевезення Київ-Чоп

Надійна доставка вантажів від 1 палети. Перевезення вантажу по Україні за будь-якими маршрутами. Попутний транспорт, збірні відправки.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Подача авто за годину.


Чим ми можемо допомогти

tild3834-3638-4139-b864-653565366335__19cd5771874a4e5f9762

Транспорт вантажопід'ємністю від 2-х до 22-х тон

Для перевезень вантажу по Україні наші логісти мають у розпорядженні автомобілі різної вантажопід'ємності. Це дозволяє підібрати для Вас оптимальне авто, а відтак запропонувати на доставку вантажу найкращу ціну.

tild3461-6639-4161-a239-356365366663__img-755a2d5f075eef8c

Негабарит, небезпечні вантажі, швидкопсувна продукція (реф)

Запропонуємо готові рішення, якщо Ваш вантаж нестандартних розмірів, вимагає дозвільної документації чи потребує температурного режиму. Здійснюємо перевезення автомобілів евакуатором.

tild6636-3232-4566-a662-353261623239__noroot

Вантажники та пакування

Партнерські служби у будь-якому обласному центрі країни допоможуть з вирішенням питання складського персоналу та проведуть вантажно-розвантажувальні роботи або забезпечать пакування товарів.

tild3161-3666-4433-b933-363139623939__noroot

Оренда спецтехніки

Якщо у вас немає власної складської техніки, пропонується погодинна оренда автокрана чи маніпулятора, ціна якої є найкращою в регіоні.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • чи потрібні супутні послуги
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з перевезення вантажу.
  2

  Ціни

  Пропонуємо наступні тарифи (УВАГА! У зв'язку з нестабільністю ринку під час воєнних дій, ціни постійно переглядаються та можуть різнитися залежно від напрямку):

 • до 2т - від 15 грн/км
 • до 6т - від 20 грн/км
 • до 10т - від 30 грн/км
 • до 22т - від 35 грн/км
 • одне палетомісце - від 1800 грн
 • Розміри машин за посиланням.

  Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовити перевезення вантажу по Україні можна як і день в день, так і за 1-2 дні до відправки.

  Пропонуємо будь-які форми оплати, в тому числі з ПДВ. Оплата за доставку здійснюється до вивантаження авто. З постійними клієнтами можлива відстрочка платежу. В окремих випадках логіст може запросити передплату за бронь та подачу авто. У випадку відмови від замовлення з вини клієнта, передплата не повертається.

  Шаблон договору та замовлення за посиланням.

  Транспорт та ціни

  до 2.5т

  від 10
  грн/км
  • ДхШхВ: 4,2х2х2 м
  • до 5 палет, 18 м3
  • тент, фургон, бортова, реф
  Вільна

  до 5т

  від 20
  грн/км
  • ДхШхВ: 6,5х2,45х2,6 м
  • до 16 палет або 40 м3
  • тент, цільномет, реф, гідроборт
  Вільна

  до 10т

  від 30
  грн/км
  • ДхШхВ: 8х2,45х2,7 м
  • до 20 палет або 60 м3
  • тент, цільномет, реф, гідроборт
  Вільна

  до 22т

  від 35
  грн/км
  • ДхШхВ: 13,6х2,45х2,8 м
  • до 33 палет або 86 м3
  • тент, цільномет, бортова, реф
  Вільна

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення за маршрутом Київ-Чоп відіграють важливу роль у транспортній логістиці України. Цей коридор пов’язує столицю країни із західними регіонами, відкриває шлях для доставки товарів до європейських держав. Багато компаній пропонують послуги у цьому напрямі. Однак вибрати надійного партнера — складно.

  Які переваги автоперевезення вантажів Київ-Чоп

  Відправка автотранспортом — ряд переваг. І це швидкість транспортування. На відміну від залізничних поїздів, авто не прив’язані до розкладу, можуть вирушати в дорогу відразу після завантаження. Це скорочує час доставки, що важливо для термінових вантажів, що швидко псуються.

  Інша перевага автоперевезень — гнучкість у виборі машини. Компанія UA-Forwarding має у своєму розпорядженні великий автопарк, який включає:

  • 2-тонники;
  • 5-тонники;
  • 10-тонники;
  • 20-тонні фури.

  Це можливість підібрати машину для кожного перевезення, врахувати особливості товару, побажання клієнта.

  Безпека транспортування — ще один аргумент на користь доставок у напрямку. Сучасні автомобілі оснащені системами GPS-моніторингу, що дозволяє відстежувати місцезнаходження вантажу в режимі реального часу. За кермом — досвідчені водії-професіонали, які досконало знають особливості маршруту, вміють діяти у позаштатних ситуаціях. Все це гарантує збереження товарів на всьому шляху.

  Ціни на доставку доступні, особливо в порівнянні з авіаперевезеннями. При цьому ви отримуєте швидке, надійне транспортування, персоніфікований підхід до ваших потреб. Компанія UA-Forwarding пропонує конкурентні тарифи на ринку вантажних перевезень по Україні.

  Київ-Чоп: особливості

  Маршрут Чоп-Київ специфічний. Насамперед, це велика відстань між точкою відправлення та пунктом призначення. Шлях із столиці України до кордону із Євросоюзом становить близько 800 кілометрів. Подолати таку дистанцію без ретельної підготовки, чіткого планування — неможливо.

  Важливий нюанс — проходження прикордонного контролю. Чоп — найбільший пункт перепустки на західному кордоні України. Тут сходяться:

  • автомобільні;
  • залізничні колії;
  • провідні країни Європи.

  Щоб уникнути затримок, простою транспорту, необхідно заздалегідь подбати про правильне оформлення документів.

  Стан дорожнього полотна на трасі — фактор, який необхідно брати до уваги. Магістраль знаходиться у задовільному стані, дозволяє рухатися з гарною швидкістю. Однак на окремих ділянках можливі ремонтні роботи, зниження швидкісного режиму. Досвідчені логісти UA-Forwarding завжди володіють ситуацією на дорозі, при необхідності скоригують маршрут, щоб забезпечити своєчасну доставку вантажу до пункту призначення.

  Що входить у вартість вантажоперевезення Київ-Чоп

  Ціна доставки Київ-Чоп залежить від цілого ряду факторів. Насамперед, це тип, габарити самого товару. Легкі, компактні вантажі, які можна розмістити у 2-тоннику або 5-тонному автомобілі дешевше, ніж негабаритні, важкі товари, що вимагають використання великовантажної 20-тонної фури. Всі ці нюанси обов’язково враховуються при розрахунку вартості доставки вантажу до Чопу.

  Терміновість доставки — ще один важливий фактор, що впливає на ціну. Якщо товар потрібно доставити швидко, вартість перевезення буде вищою, ніж за стандартних умов. Це пов’язано з необхідністю ретельно спланувати маршрут вантажоперевезення Чоп Київ, підібрати транспорт, можливо, використовувати додаткові ресурси для прискорення процесу транспортування.

  У загальну вартість вантажних перевезень Київ Чоп також включаються додаткові послуги, які можуть знадобитися клієнту. Це навантаження/розвантаження товару, його страхування на час транспортування, охорона вантажу, якщо йдеться про цінні товари. Всі ці нюанси обмовляються із замовником заздалегідь, враховуються під час формування підсумкової ціни доставки Київ-Чоп.

  Компанія UA-Forwarding пропонує гнучкі тарифи на вантажні перевезення за маршрутом Київ-Чоп. Для постійних замовників діють спеціальні умови та знижки. Дізнатись вартість Київ Чоп вантажоперевезення ви можете, заповнивши спеціальну форму на сайті компанії або зв’язавшись з нашими менеджерами за телефоном.

  Де швидко та безпечно замовити доставку вантажу до Чопу / з Чопу

  Наша транспортна компанія — надійний партнер для всіх, хто потребує якісних, оперативних вантажоперевезень за маршрутом Київ – Чоп. Ми гарантуємо своїм клієнтам низку переваг.

  Збереження вантажу. Використовуємо лише сучасні, технічно справні вантажні автомобілі, які регулярно проходять технічне обслуговування.

  Інформованість клієнта — принцип роботи нашої компанії. На всьому протязі маршруту ви отримуватимете актуальні дані про місцезнаходження вашого вантажу. Ми вчасно повідомимо вас про прибуття товару до пункту призначення, вирішимо питання з отриманням.

  Співпраця з UA-Forwarding — це ще можливість оптимізувати витрати на транспортну логістику. З нами ви зможете скоротити витрати на доставку вантажів без шкоди якості, швидкості транспортування.