Міжнародна доставка Київ-Гамбург

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто.

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу
1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Ефективність переміщення вантажів між країнами вимагає не тільки пересування транспортних засобів, а й контролю на кожному етапі доставки. Транспортування продукції в напрямку Київ Гамбург або зворотному буде організовано точно відповідно до вимог клієнта, по найкоротшому шляху. Транспортно-логістична компанія UA-Forwarding пропонує клієнтам комплексний підхід, який базується на наявності сучасного автопарку, висококваліфікованих спеціалістів, а також у супроводі під ключ.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Київ Гамбург

  Розмаїтість транспортних засобів, від машин з низькою вантажопідйомністю до потужних вантажівок, забезпечує можливість вибору оптимального транспорту для кожного виду вантажу. Це дозволяє адаптуватися до різних потреб замовників. А щоб перевезення Київ Гамбург були комфортними для відправників та одержувачів передбачені супутні послуги:

  • досвідчені логісти подбають про грамотне планування, а також вибір оптимального маршруту;
  • менеджери підготують повний пакет паперів, необхідних для перетину кордону та руху транспорту європейськими трасами;
  • досвідчені брокери допоможуть у митному оформленні, включаючи подання декларації та оплату супутніх зборів.

  Сучасне обладнання дозволяє відстежувати вантажний транспорт усім шляхом прямування Гамбург Київ. Безперебійний моніторинг – гарантія того, що клієнти завжди будуть у курсі поточного статусу своїх відправлень. Це додаткова гарантія безпеки, а головне впевненість у успішній доставці продукції в задану точку в обумовлені терміни.

  Переваги напрямку Київ-Гамбург

  Обмін товарами між Україною та Німеччиною – стратегічно важливий напрямок для бізнесу, який відкриває цікаві перспективи для розвитку. Хороший перевізник Гамбург Київ потрібен багатьом компаніям з низки причин:

  • великий логістичний центр Північної Європи розташований на перетині безлічі транспортних маршрутів, що робить його відправною точкою для подальшої взаємодії з європейськими покупцями чи партнерами;
  • високорозвинена структура міст сприяє активному просуванню товарів в обох країнах;
  • добрі дороги забезпечують гнучкість у виборі шляху у напрямку Київ Гамбург: відстань між населеними пунктами становить близько 1700 кілометрів.

  Встановлення транспортного партнерства Україна Німеччина відкриває можливість бізнесам розширювати свої ринки в Європі. А грамотна організація вантажоперевезень дозволить оптимізувати постачання, тим самим покращивши ефективність доставки товарів.

  Доставка вантажу Київ Гамбург: популярні види транспорту

  Власний автопарк компанії «ЮА-Форвардинг» дозволяє запропонувати клієнтам доступні ціни, а також оперативне постачання різних категорій вантажів. Для транспортування продукції на шляху Київ-Гамбург будуть задіяні такі категорії вантажних машин:

  • Тенти. Обладнані спеціальними кузовами тентів, які забезпечують гнучкість в плані завантаження або розвантаження. Захищають товари від дощу, снігу, пилу, що забезпечує безпеку транспортування.
  • Рефрижератори. Незамінний вид транспорту для перевезення продуктів, які вимагають збереження певного температурного режиму протягом усього шляху Гамбург-Київ. Оснащені холодильними установками, які підтримують стабільні показники температур, запобігаючи псуванню продукції.
  • Цільнометалеві вантажівки. Універсальне рішення для різноманітних категорій продукції. Кузов із металу надійний, а головне стійкий до впливу різних погодних умов.
  • Бортові. Оптимальні для перевезення великогабаритних або важких вантажів за рахунок ефективного використання простору кузова та прискореного процесу навантаження.
  • Гідроборти. Обладнані гідравлічним механізмом, який піднімає/опускає кузов, полегшуючи процес роботи з об’ємними вантажами.

  Вибір оптимального виду транспорту, що дозволяє здійснити міжнародні перевезення Київ-Гамбург, залежить від характеристик вантажу та вимог до доставки. Тентовані, цільнометалеві, бортові, рефрижератори та гідроборти надають широкий спектр варіантів, що дозволяє ефективно організувати, а головне безпечно здійснити міжнародні вантажоперевезення.

  Де вигідно замовити міжнародні вантажні перевезення з Києва до Гамбурга

  Співпраця з транспортною компанією UA-Forwarding – це впевненість у результаті повний супровід усім етапах доставки продукції. Менеджери підберуть відповідний за характеристиками та вартістю тип транспорту, а досвідчені логісти ретельно продумають маршрут Гамбург Київ – відстань між містами буде подолана максимально швидко та відповідно до заявлених термінів.