Міжнародна доставка Україна - Литва

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення – основа світової економічної взаємодії. Активна міжнародна торгівля включає і напрямок Литва Україна: маршрутом регулярно відправляються сотні машин, які транспортують різні типи вантажів. Транспортно-логістична компанія UA-Forwarding організує доставку продукції точно в задані терміни та запропонує найкращу вартість.

  Переваги повного обслуговування вантажних перевезень за напрямом Україна Литва

  Для ефективного переміщення між країнами, а також всебічного контролю на всіх етапах виконання поставленого завдання важливий комплексний підхід. Цього вдається досягти за допомогою сучасного автопарку, кваліфікованої команди та послуг з організації перевезень Україна Литва:

  • підготовка повного пакета паперів;
  • грамотні логістичні рішення;
  • постійний моніторинг.

  Це дозволяє клієнтам повністю зосередитися на своєму бізнесі: міжнародні перевезення будуть комфортними та вигідними, без клопоту та непередбачених витрат. Головне довіритися надійності та професіоналізму фахівців із досвідом у обраній сфері діяльності.

  Специфіка маршруту

  Між європейськими країнами Україна Литва відстань становить близько 1200 км, але підсумковий шлях залежить від точок відправлення та прибуття. Розвинена мережа доріг та швидкісні траси дозволяє без затримок дістатися пункту призначення, щоб одержувач оперативно отримав продукцію.

  Можливі труднощі при самостійному транспортуванні вантажу до Литви

  Вантажоперевезення до Європи потребують ретельного планування та дотримання низки бюрократичних формальностей. Відсутність базових знань у сфері транспортної логістики призводить до серйозних труднощів у наступних питаннях:

  • Митні правила та обмеження. Існують певні нормативи та вимоги щодо ввезення з України до Литви або у зворотному напрямку. Помилки при заповненні паперів можуть спричинити несвоєчасне прибуття товарів, як і до повернення вантажу. Заповнення інвойсів, декларацій та сертифікатів відповідності краще довірити експертам, яким добре знайомі всі тонкощі.
  • Планування. Помилки у виборі напрямку слідування можуть дорого обійтися. Це призводить до надмірної витрати часу, додаткових пройдених кілометрів, а відповідно і зростаючих обсягів витрат при подоланні маршруту Литва-Україна.
  • Незнання місцевих законів. У кожній країні – свої правила, про які добре обізнані досвідчені перевізники. А допущені помилки можуть призвести до серйозних штрафів та складнощів.

  Набагато простіше і дешевше звернутися до спеціалізованої компанії UA-Forwarding, яка заслужила бездоганну репутацію, а також подбає про обов’язкове страхування.

  Доставка вантажу Україна Литва: доступні види транспорту

  Власний автопарк дозволяє підібрати вантажну машину потрібного типу, виходячи із запиту клієнта, а також обсягів продукції. Різноманітність видів транспорту забезпечує необхідну гнучкість та ефективність залежно від конкретних завдань. Задіяні машини вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн з різними типами кузова:

  • Спецтранспорт. Універсальне рішення, щоб організувати вантажоперевезення Україна – Литва, яке підходить для більшості товарних категорій. Компенсує різкі перепади температур, захищаючи продукцію від негативного впливу холоду та тепла. За рахунок цього літня спека, як і зимовий холод, не зіпсують товари, що транспортуються. 
  • Тент. Для виробів, які не можна перевозити у відкритому кузові. Забезпечує надійний захист від дорожнього пилу та опадів.
  • Рефрижератор. Холодильні установки, які підтримують задані показники протягом усієї поїздки, що є важливим для доставки продуктів харчування, а також медикаментів.

  Перевезення Литва Україна здійснюються різними видами транспорту. Менеджери проаналізують запит з урахуванням типу товарів, їх розмірів та ваги, а також дистанції перевезення – і буде запропоновано хороше співвідношення ціни та місткості.

  Замовити перевезення вантажу з України до Литви в транспортній компанії UA-Forwarding

  Доставка комерційних товарів буде виконана максимально швидко. Логісти підберуть маршрут, який дозволить уникнути можливих затримок у дорозі через несприятливі чинники. На основі заданих вимог буде запропоновано оптимальні рішення для перевезення продукції на маршруті Литва Україна. Відстань дозволяє завершити подорож за кілька днів – та в обумовлений термін прибути до одержувача.