Міжнародна доставка Київ-Вільнюс

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Транспортно-логістичні послуги відіграють важливу роль у розвитку торговельно-економічних зв’язків між країнами. Особливо актуальним є налагодження вантажоперевезень між Україною та країнами Європейського союзу.

  UA-Forwarding пропонує послуги з доставки вантажів автомобільним транспортом до країн ЄС. Здійснюємо регулярні рейси. Оперативно, надійно доставляємо товари між Україною та Литвою.

  Наша конкурентна перевага — наявність автопарку імпортних автомобілів Mercedes, DAF та інших. Використовуємо вантажівки та фури різної вантажопідйомності в залежності від обсягу відправлення клієнта. Це дозволяє оптимально використовувати простір авто, а також знизити собівартість перевезення.

  У UA-Forwarding працюють високопрофесійні водії-експедитори, які мають великий досвід міжнародних перевезень. Вони добре знають особливості, вимоги перетину кордону, митного оформлення. Це забезпечує швидке та безпроблемне транспортування ваших товарів між Україною та Євросоюзом.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Київ Вільнюс

  Пропонуємо рішення для організації швидких доставок між Україною та Литвою. Транспортування вантажів дорогами ЄС здійснюється надійними машинами. Доставляємо практично будь-які відправлення:

  • паллетовані,
  • навалочні,
  • легкі,
  • об’ємні,
  • які швидко псуються.

  Гарантуємо гнучкі схеми логістики зі щотижневими відповідальними рейсами або разовими перевезеннями. Відправлення відбувається після комплектації товару на складі з доставкою «від дверей до дверей».

  Процес логістики — навантаження, транспортування, митне оформлення, розвантаження у пункті призначення контролюється досвідченими логістами. Беремо на себе всі турботи щодо організації доставки вашого відправлення, вирішення можливих питань у дорозі.

  Київ Вільнюс: транспорт, що використовується

  Для організації транспортувань маршрутом Вільнюс Київ використовуємо автомобілі провідних європейських виробників. Під кожне відправлення підбираємо підходящий транспорт. Гарантуємо збереження товарів у дорозі.

  Для дрібноштучних товарів, що вимагають захисту від зовнішніх факторів, що відправляються маршрутом Київ-Вільнюс, підходять фургони ізотермічного, а також звичайного виконання вантажопідйомністю 1-5 тонн. Вони мають зручну систему розсувних дверей або люків для завантаження.

  Фури вантажопідйомністю від 10 до 20 тонн перевозять практично будь-які види товарів — від продуктів до будматеріалів. Машини обладнані надійною системою кріплення для забезпечення безпеки відправлення.

  Вантажівки з бортовою платформою, напівпричепи тентовані місткістю від 30 до 70 куб.м — транспортування сипких навалочних відправлень, а також різних товарів, що не потребують захисту від атмосферних опадів.

  Для швидкопсувних та заморожених продуктів, що відправляються за напрямком вантажоперевезення Київ Вільнюс, використовуємо рефрижератори з температурним режимом від -25 до +15 градусів. Термофургони оснащені холодильним обладнанням, що забезпечує потрібний мікроклімат на шляху проходження.

  Особливості та переваги доставки вантажів за маршрутом Київ-Вільнюс

  Відправка до Литви — популярний напрямок завдяки вигідному географічному положенню, розвиненій транспортній інфраструктурі. Відстань перевезення вантажу Київ Вільнюс — 780 км трасою.

  Переваги організації перевезень за маршрутом:

  • Регулярне транспортне сполучення. Наявність прямого автомобільного — організація регулярних рейсів, відправлення контейнерних відправлень.
  • Розвинена прикордонна інфраструктура. На кордоні України та ЄС працюють кілька потужних автомобільних пунктів пропуску, що прискорює проходження митних процедур під час вантажного перевезення Київ Вільнюс.
  • Географічна близькість. Незважаючи на приналежність до ЄС, Литва знаходиться у безпосередній транспортній доступності від України.

  Завдяки цим факторам, доставка вантажу Київ Вільнюс займає 1-3 дні в обидві сторони залежно від виду транспорту та товару. Це дозволяє оперативно налагодити постачання товарів для українського та європейського ринку.

  Висновок: вантажоперевезення у напрямку Київ Вільнюс — швидка доставка, мінімум складнощів. Однак проблем не виникне лише за умови експертної організації, використання послуг нашої компанії.

  Замовлення та ціни на перевезення вантажу у напрямку Київ-Вільнюс від компанії UA-Forwarding

  Для замовлення сервісу нашої транспортної компанії достатньо зателефонувати. Також можна залишити заявку онлайн. Наші логісти проконсультують з питань доставки вантажу до Вільнюса з Києва. Підберуть варіант транспортування для відправлення.

  При розміщенні замовлення необхідно повідомити такі дані:

  • Найменування відправлення, його характеристики (вага, об’єм, температурний режим).
  • Тип транспорту (фура, фургон, рефрижератор, контейнер).
  • Необхідність навантаження/розвантаження.
  • Дати надсилання, доставки.

  На підставі цих даних формується схема вантажоперевезення Вільнюс Київ, розраховується ціна (з урахуванням усіх додаткових послуг). Кінцева вартість залежить від маршруту, ваги, обсягу вантажу, вибраного транспорту та інших параметрів.

  Також доставляємо в інших міжнародних напрямках. Перевеземо ваш товар за маршрутом Україна-Литва. Доставимо швидко, з гарантією безпеки!