Міжнародна доставка Україна - Угорщина

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення Угорщина Україна – невід’ємний елемент глобальної логістики. Правильна організація процесу дозволяє доставити продукцію точно в строк, мінімізувавши можливі ризики та забезпечивши безпеку вантажу на всіх етапах руху машини.Транспортна компанія UA Forwarding пропонує клієнтам найширший комплекс послуг, а лояльна політика цін зробить міжнародні перевезення справді вигідними.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Україна

  Досвідчена та кваліфікована команда завжди на зв’язку: за кожним замовником в обов’язковому порядку закріплений персональний менеджер, який докладно відповість на всі питання, що цікавлять, та надасть інформацію про поточне положення вантажу на шляху прямування Україна Угорщина.

  Надаємо комплексний брокерський супровід, що включає допомогу у роботі з документами, а також митне очищення товарів. Це дозволяє запобігти можливим затримкам і зривам поставок, забезпечивши безперебійний рух транспорту маршрутом.

  Переваги вантажоперевезень до Угорщини з України

  Розвинена транспортна мережа дозволяє грамотно продумати всі деталі майбутньої поїздки з урахуванням наступних факторів:

  • вимоги та норми, які пред’являють для автоперевезень Україна та Угорщина;
  • раціональний вибір маршруту з урахуванням завантаженості, сезонності, стану доріг та протяжності;
  • можливість як повного, так і часткового завантаження машини, що дозволяє заощадити значну суму та вибрати той варіант, який повністю відповідає вимогам відправника.

  Напрямок Україна Угорщина незмінно затребуваний: щодня в дорогу вирушають десятки машин, щоб точно в обумовлені терміни прибути в заданий пункт. І професійний підхід дозволяє грамотно організувати логістичні процеси задля досягнення потрібного результату.

  Перевезення вантажів з Угорщини до України: потрібні види транспорту

  Різноманітність вантажних машин в автопарку дозволяє працювати з різними типами вантажів від будівельних матеріалів до сільськогосподарської продукції. Доступні для замовлення транспортні засоби вантажопідйомністю від 2 до 22 т:

  • фургони – придатні для широкого спектру товарних категорій;
  • тентовані вантажівки – для захисту продукції від несприятливого впливу погодних умов;
  • рефрижератори – для продуктів, які потребують суворого температурного режиму, зокрема медичних препаратів, з їх допомогою буде організовано доставку з України в Угорщину

  Небезпечні, негабаритні або інші типи вантажів будуть надіслані у стислий термін. Виконаємо завдання будь-якої складності та підберемо транспорт, який не потребує додаткових витрат, а головне ідеально відповідає запиту відправника.

  Фактори формування вартості вантажних перевезень з України до Угорщини

  Наша команда індивідуально підходить до виконання кожного замовлення, щоб розглянути найдрібніші нюанси, виявити можливі ризики та звести до мінімуму ймовірність затримок у дорозі. Підсумкова вартість буде розрахована після погодження всіх умов майбутньої співпраці. Ціноутворення на вантажні перевезення Україна Угорщина включає розрахунок на основі наступних даних:

  • Тип транспортного засобу. Для кожної категорії машин, залежно від вантажопідйомності та інших експлуатаційних характеристик, сформовані відповідні тарифи, що пов’язано з витратами на заправку, а також технічне обслуговування.
  • Характер вантажу. Збірні відправки LTL є оптимальними для малих партій товарів, а FTL актуальні для великих обсягів, а головне оперативного прибуття машини в пункт вивантаження.
  • Відстань. Спочатку буде обрано оптимальний маршрут Україна Угорщина та визначено точки відправлення та прибуття. На підставі цієї інформації буде оцінено довжину трас, від якої залежать витрати на паливо, а також оплату послуг водія вантажної машини.

  Додатково до ціни будуть включені витрати на митні процедури та брокерський супровід, а також страхування. Це дозволить уникнути фінансових та тимчасових витрат, пов’язаних із бюрократичними формальностями, яких вимагають Угорщина та Україна. Замовлення додаткових послуг позначиться на фінальній вартості транспортування, але при цьому забезпечить відправнику 100% впевненість у тому, що в процесі доставки не виникне жодних складнощів.

  Замовити доставку вантажів в Україну Угорщину в компанії ЮА-Форвардинг

  Нам довіряють великі промислові підприємства, провідні торговельні мережі та приватні замовники. Персоналізований підхід та адаптивність до будь-яких вимог дозволяє міцно утримувати першість у вибраній ніші, що підтверджують численні позитивні відгуки, а також багаторазові повторні звернення.

  Досвідчені перевізники Угорщина Україна подбають про те, щоб оптимізувати витрати, а головне забезпечити безпеку та ефективність доставки. Кожному клієнту буде запропоновано оптимальний формат взаємодії відповідно до озвучених потреб та бюджету.