Міжнародна доставка Київ - Будапешт

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Міжнародні вантажні перевезення між країнами відіграють важливу роль у забезпеченні потреб у різноманітних товарах та послугах, а також у зміцненні економічних зв’язків. Один із таких стратегічних маршрутів – Київ Будапешт, який об’єднує Україну та Угорщину. Це сприяє обміну різними видами товарів, починаючи від продуктів харчування та будматеріалів до електроніки та машин. І автопарк транспортної компанії UA-Forwarding дозволить відправити будь-які категорії продукції, що відкриває безмежні можливості для розвитку бізнесу та виходу на міжнародний рівень.

  Популярність вантажоперевезень Київ Будапешт

  Інфраструктура на маршруті добре розвинена. Хороша якість дорожнього покриття, кілька варіантів шляху – все це дозволяє вибрати найшвидший спосіб доставки, щоб прибуття до пункту призначення було у відповідності до заявлених термінів. Між містами Київ Будапешт відстань становить близько 1123 кілометрів, а досвідчені логісти продумують майбутній шлях з урахуванням дорожньої ситуації, а також інших факторів, щоб уникнути можливих затримок.

  Від чого залежить вартість перевезень Київ Будапешт у компанії ЮА Форвардинг

  Підсумкова ціна, яка буде витрачена на доставку товарів до кінцевої точки, буде розрахована виходячи з ряду параметрів:

  • Відстань. На етапі узгодження деталей буде розраховано загальний кілометраж, який стане основою для розрахунків. Чим довший і складніший маршрут, тим вища вартість.
  • Вид вантажу. Різні товарні категорії вимагають використання відповідного спецтранспорту, а для пакування крихких виробів виникає потреба у додатковому пакуванні та захисті.
  • Обсяг та вага. Габарити продукції впливають на вантажопідйомність транспортного засобу, який може бути використаний для доставки товарів. Об’ємні вантажі займають більше місця, що підвищує вартість. А для малих партій оптимальні збірні відправки, які коштуватимуть значно дешевше.

  Вантажні перевезення Київ Будапешт можуть бути справді вигідними: після подання заявки та попередніх розрахунків у цьому легко переконатися. Перетин кордону між Україною та Угорщиною включає митні процедури, що вимагатиме документального супроводу, але наша команда допоможе в цьому питанні і підготує всі необхідні папери.

  Які вантажі возять із Києва до Будапешта та з Будапешта до Києва?

  Послуги транспортно-логістичної компанії є актуальними для торгових, промислових та інших підприємств, які успішно вийшли на міжнародну арену. Серед поширених типів товарів, які найчастіше вирушають через кордон за маршрутом Будапешт Київ, варто виділити такі:

  • продукти харчування та сільськогосподарська продукція – від овочів та фруктів до м’яса та риби, а також різноманітної бакалії;
  • промислові товари та сировина – метали, хімічні речовини, будматеріали;
  • електроніка та техніка – комп’ютери, мобільні пристрої та інші електротовари, які активно використовуються у побуті;
  • текстиль, одяг – готові вироби для роздрібного продажу, а також текстильна сировина для виробництва;
  • медичні товари – ліки, діагностичне обладнання, а також засоби для догляду за обличчям та тілом;
  • автозапчастини, транспортні засоби – все, що необхідно для автомобільної індустрії, СТО та роздрібних мереж з продажу автозапчастин.

  Київ-Будапешт – економічно та стратегічно важливий маршрут. І варіації товарів, які можна відправити у цьому напрямку, досить численні: кожному клієнту буде запропоновано оптимальний формат співпраці. А професіоналізм нашої команди – гарантія того, що відправлення швидко прибуде до пункту призначення.

  Транспорт, який замовляють для вантажоперевезення Київ-Будапешт

  Для забезпечення ефективної та надійної доставки вантажів між двома столицями можуть бути задіяні різноманітні варіації транспортних засобів. Переважно використовуються такі види машин:

  • Вантажівки, фургони – мають достатню вантажопідйомність від 2 до 22 тонн, за рахунок чого можуть бути обрані для доставки різних категорій продукції.
  • Рефрижератори – для підтримки потрібної температури всередині контейнера, незалежно від погодних умов та впливу ззовні.
  • Спецтранспорт – необхідний для перевезення у напрямку Київ-Будапешт небезпечних речовин, рідин або сипучих матеріалів.

  На відміну від залізничних та морських перевезень, автотранспорт набагато вигідніший та зручніший. А різноманітність доступних рішень дозволяє підібрати актуальну машину в залежності від характеристик вантажу, термінів доставки та бюджету.

  Замовити вантажні перевезення Київ Будапешт у логістичній компанії UA Forwarding

  Персональний менеджер для кожного клієнта – це можливість забезпечити безпеку доставки продукції, а також врахувати найменші тонкощі та деталі. Щоб машина оперативно була відправлена в дорогу, потрібно вказати інформацію про габарити та особливості товарів – і фахівці підберуть оптимальний транспорт для перевезення вантажу Київ Будапешт, а також сформують попередню вартість.