Міжнародна доставка Україна - Франція

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення до Європи – процес, який потребує професійного підходу. На всіх етапах прямування транспорту в напрямку Україна Франція та зворотному, необхідний всебічний контроль для оперативного вирішення всіх ситуацій, що виникають у дорозі. Команда транспортної компанії UA-Forwarding успішно впорається з поставленим завданням: продукція оперативно прибуде до одержувача, успішно пройшовши кордон без будь-яких складнощів або тривалих затримок.

  Повне обслуговування вантажних перевезень за напрямом Україна Франція

  На початковому етапі взаємодії менеджери аналізують запит клієнта, щоб сформувати перелік основних вимог, які мають бути дотримані. Основна робота включає:

  • Логістику. Розробка оптимального маршруту Франція-Україна з урахуванням дорожніх умов, завантаженості трас, сезонних факторів та встановлених часових рамок доставки. Це дозволяє знайти оптимальне співвідношення швидкості та ціни, а також уникнути зайвих витрат на транспортування товарів.
  • Робота з документами. Всі папери повинні бути правильно заповнені – в іншому випадку виникнуть складності при перетині кордону. Фахівці перевірять відповідність документів вимогам чинного законодавства обох країн.
  • Брокерські послуги. Розмитнення вантажів на митних пунктах Україна-Франція часто спричиняє певні складнощі. За потреби буде надано допомогу з поданням декларацій, а також сплатою обов’язкових зборів.

  Менеджери компанії ведуть постійний моніторинг, відстежуючи переміщення транспортних засобів у режимі реального часу. За запитом, замовнику буде надана вся інформація про поточне перебування машини.

  Особливості та переваги доставки вантажів за маршрутом Україна-Франція

  Самостійні спроби організувати відправлення часто замість економії приносять лише додаткові витрати. Тому міжнародні перевезення краще довірити спеціалізованій компанії, яка подбає про те, щоб вантаж своєчасно прибув до Франції з України. Це раціональне рішення з таких причин:

  • Дотримання термінів. Накопичений досвід роботи в цій галузі дозволяє досить точно спрогнозувати час прибуття машини до одержувача.
  • Персоналізований підхід. Власнику вантажу годі турбуватися про його збереження чи контролювати основні процеси. Цією роботою займуться професіонали, а відправник та одержувач – будуть повністю позбавлені клопоту.
  • Оптимізація витрат. Раціональний вибір транспортних засобів, мінімальний час перебування в дорозі, підбір найкоротшого маршруту Франція Україна – це позбавляє зайвих витрат.

  Важливу роль відіграють гнучкість та адаптивність у прийнятті рішень, що дозволяє моментально реагувати на будь-які зміни.

  Доставка Франція Україна: доступні види транспорту

  У власному автопарку ЮА Форвардинг представлені машини різної вантажопідйомності: від 2 до 20 тонн. Вантажоперевезення Україна Франція здійснюють транспортні засоби з такими видами кузова:

  • Тентований. Захищає від атмосферних явищ, таких як дощ, сніг та сонячні промені, оптимальні для продукції, яка не вимагає дотримання особливих умов зберігання.
  • Спецтранспорт. Часто здійснює міжнародні перевезення з України до Франції.
  • Рефрижератор. Призначений для ліків, продуктів, сільськогосподарської продукції, а також інших категорій, які потребують постійної температури.

  Доставка вантажу Україна Франція буде виконана тим транспортом, який ідеально відповідає характеристикам товарів, що перевозяться, а також буде оптимальним за вартістю.

  Замовлення та ціни на перевезення вантажу за напрямом Україна Франція в компанії UA-Forwarding

  Клієнтська підтримка, персоналізований підхід, увага до деталей – гарантія успішного виконання поставленого завдання. Автовантажоперевезення до Європи незмінно потрібні, а особливо маршрут Україна-Франція.

  Для оформлення замовлення необхідно надати інформацію про розміри, обсяги та особливості продукції, яка має бути доставлена в кінцевий пункт. На підставі цього буде обрано відповідну машину. А з урахуванням даних про початкову та фінальну точку фахівці розрахують кілометраж Україна Франція. Відстань між країнами становить близько 2700 км: за умови правильної організації процесу вона буде подолана максимально швидко.