Міжнародна доставка Київ-Париж

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Організація міжнародних вантажних перевезень – складне, багатоетапне завдання, яке потребує професійного підходу та обліку всіх тонкощів та нюансів. Маршрут Київ-Париж популярний: вантажні транспортні засоби щодня курсують у цьому напрямку. Це дозволяє відправляти збірні вантажі, а також замовити машину на 33 палетомісця. Транспортна компанія UA-Forwarding – це професіонали, які готові запропонувати вигідні логістичні рішення та допомогти в організації доставки товарів.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Київ Париж

  Початку співробітництва передує узгодження умов, розрахунок вартості відповідно до прайсу, а також вибір транспорту для відправки продукції до Парижа з Києва або зворотному напрямку. Комплексний персоналізований підхід включає не тільки планування маршруту, а й низку додаткових послуг:

  • Брокерський супровід. Подолання митних бар’єрів стане простішим завдяки співпраці з кваліфікованими фахівцями, які допоможуть з перетином державних кордонів.
  • Робота з документами. Міжнародні перевезення Київ Париж вимагають заповнення великої кількості паперів, які мають бути оформлені відповідно до чинних правил. Це дозволяє уникнути затримок з доставкою, а головне суворо дотримуватись обумовлених термінів.
  • Страхування. Ця послуга обов’язково включена до базового пакету, що стане гарантією збереження вантажу, а також дозволить уникнути незапланованих витрат.

  Доставка вантажу Київ Париж проходить під постійним моніторингом. Сучасні технічні засоби уможливлять контроль пересування транспорту в режимі реального часу. Персональний менеджер завжди на зв’язку, щоб докладно відповісти на запитання, надавши всю інформацію, що цікавить.

  Особливості та переваги доставки вантажів за маршрутом Київ-Париж

  Розгалужена мережа трас та автобанів пов’язує шлях Україна Франція. Хороша якість доріг значно скорочує час у дорозі, що дозволяє швидко доставити товари за маршрутом Київ Париж. Відстань між містами становить 2500 км, а за умови правильної організації процесу терміни транспортування будуть мінімальні. Цей напрямок є актуальним з низки причин:

  • розвинена промисловість, активне виробництво товарів побутового призначення, вирощування сільськогосподарських культур відкриває чудові перспективи для вирішення бізнесу та виходу на новий рівень;
  • географічне положення країн дозволяє налагодити стабільні вантажоперевезення Київ-Париж забезпечивши постійний товарообмін;
  • лояльна політика цін, за рахунок чого витрати на доставку не будуть надто значними, а успішний вихід бізнесу на міжнародний рівень окупить усі супутні витрати.

  Продукти харчування, медикаменти, текстильні вироби, предмети гардеробу, спортивне спорядження, тендітні товари, сільськогосподарська продукція або виробниче обладнання – перевезення Київ-Париж дозволяють надіслати будь-які категорії товарів. Найсуворіше дотримання всіх норм та вимог дозволить уникнути непередбачених затримок, а головне забезпечити своєчасне прибуття продукції до пункту призначення.

  Доставка Київ Париж: види транспорту

  Власний автопарк транспортно-логістичної компанії ЮА-Форвардинг різноманітний і включає наступні види вантажних машин, які готові вирушити у напрямку Київ Париж:

  • фургони;
  • тентовані вантажівки;
  • спецтранспорт.

  Вантажопідйомність транспорту варіюється від 2 до 20 тонн. Для товарів, які потребують дотримання певного режиму температур, будуть задіяні спеціальні рефрижератори. На підставі заданих критеріїв замовнику буде запропоновано той тип вантажних машин, який ідеально відповідає запиту.

  Замовлення та ціни на перевезення вантажу у напрямку Київ-Париж від компанії UA-Forwarding

  Вартість залежить від специфіки поставленого завдання. Щоб відправити вантажі маршрутом Париж Київ, необхідно надати менеджерам наступну інформацію:

  • вага, габарити, а також інші характеристики товарів, що перевозяться;
  • початкова та кінцева точка шляху, на основі якої буде розрахований точний кілометраж;
  • тип транспорту, його вантажопідйомність.

  На підсумкову суму вплинуть додаткові послуги: супровід брокера, страхування. Завдяки цьому перетин кордонів на шляху Київ-Париж не викличе жодних складнощів.

  Про замовлення послуги необхідно подбати заздалегідь, щоб машина точно вчасно вирушила заданим маршрутом. Доставка здійснюється під ключ: від замовника необхідно лише сформувати запит, а про логістику та збереження продукції в дорозі, а головне її своєчасне прибуття до одержувача, подбають фахівці. А грамотні логістичні рішення дозволять швидко подолати відстань Київ Париж.