Міжнародна доставка Україна - Данія

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Організація міжнародних перевезень – складне завдання, яке потребує професійного підходу. Взаємодія між промисловими та сільськогосподарськими підприємствами країн Україна Данія базується на швидких та успішних вантажоперевезеннях. А транспортна компанія UA-Forwarding забезпечить швидку доставку комерційних вантажів за вигідних умов

  Повне обслуговування вантажних перевезень за напрямом Україна Данія

  Транспортування продукції забезпечує команда фахівців, які ретельно продумують кожну деталь майбутньої поїздки:

  • Логістичне планування. Менеджери детально аналізують вимоги клієнта, визначають оптимальний маршрут з урахуванням стану доріг та обмежень на певних трасах, а також прогнозують можливі труднощі для об’їзду на складних ділянках.
  • Митне оформлення. Для подолання кордону Данія Україна потребує повного пакету документів, які мають бути заповнені відповідно до чинного законодавства. Це дозволяє скоротити час очікування та уникнути заборони на ввезення вантажу.
  • Дотримання умов транспортування. Професійний супровід включає вибір найкращого виду транспорту для конкретних вантажів. Це дозволить дотримати температурний режим, що рекомендується, а також захистити продукцію від негативного впливу ззовні.

  На всі міжнародні перевезення поширюється обов’язкове страхування, що в екстреній ситуації позбавить можливих фінансових втрат.

  Переваги напряму Україна-Данія

  Популярність вантажоперевезень між державами обумовлена численними перспективами, що відкриваються для бізнесу:

  • економічне партнерство та торгівля для розширення ринків збуту та збільшення обсягів торгівлі;
  • перевезення Данія Україна забезпечують активний обмін сільськогосподарською продукцією, продуктами харчування та іншими категоріями товарів;
  • добре розвинена транспортна інфраструктура, що робить доставку товарів економічною та безпечною.

  Шлях проходить крізь Берлін та Варшаву, тим самим об’єднуючи Скандинавський півострів та європейські країни.

  Доставка вантажу Данія Україна: вибір транспорту

  Щоб скористатися необхідними послугами, на етапі узгодження деталей важливо надати повну та достовірну інформацію про товари, що перевозяться:

  • Характеристики. Від розмірів, ваги та обсягів залежить і тип транспортного засобу, місткість якого відповідає продукції, що транспортується. Для ряду товарів необхідне дотримання заданого температурного режиму протягом усієї поїздки – з цією метою будуть задіяні спеціальні рефрижератори.
  • Кілометраж. Все залежить від пункту відправлення та прибуття на шляху до Данія Україна. Відстань становить близько 2200 км, але точну цифру, а відповідно і вартість доставки буде визначено після узгодження оптимального маршруту, а також вибору місця митного оформлення.
  • Транспортний засіб. Можна відправити як збірний вантаж, забронювавши одне палетомісце в загальній машині, або замовити окремий транспорт вантажопідйомності. Від місткості транспорту залежить ціна за кілометр.

  Перед початком співпраці буде обов’язково підписано офіційний договір, в якому детально перераховані права та обов’язки сторін. Щоб машина гарантовано виїхала в обумовлений термін, варто заздалегідь подбати про замовлення послуги – щонайменше за 2-3 дні до запланованої дати відправлення. Після навантаження має бути внесено передоплату у розмірі 50%.

  Де вигідно замовити міжнародні вантажні перевезення з України до Данії

  Компанія ЮА Форвардинг – надійний логістичний партнер, який надає професійні послуги та бездоганний сервіс. Щоб забезпечити взаємовигідне переміщення товарів між державами, розроблено власну систему організації процесу. Міжнародні перевезення Україна Данія будуть вигідні з низки причин:

  • досвідчені логісти підберуть найбезпечніший і найкоротший маршрут для швидкого прибуття машини до пункту призначення;
  • менеджери допоможуть оформити всі документи на вантаж, щоб при перетині кордону не виникло жодних складнощів;
  • цілодобовий моніторинг з моменту виїзду та до прибуття товарів одержувачу.

  Професіоналізм та досвід роботи в цій галузі дають можливість врахувати всі нюанси та підібрати раціональні рішення з урахуванням типу вантажу, термінів доставки та бюджету клієнта. І завдяки цьому за маршрутом Україна Данія перевезення буде виконана точно з умовами договору.