Міжнародна доставка Київ-Копенгаген

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Для виходу бізнесу на міжнародний рівень важливою є висока якість та безпека вантажоперевезень. Напрямок Київ Копенгаген заслужено затребуваний: щодня між країнами Україна Данія курсують тисячі вантажних автомобілів, які перевозять різні категорії товарів. Транспортна компанія UA-Forwarding пропонує співпрацю на приємних умовах: сувора відповідність заявленим термінам та лояльна політика цін.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Київ-Копенгаген

  Дослідні логісти детально продумують кожну деталь, щоб уникнути можливих затримок чи непередбачених ситуацій у дорозі. Різноманітність власного автопарку та налагоджена партнерська взаємодія дозволяє оперативно відправити вантажі маршрутом Копенгаген Київ. В рамках послуги під ключ є комплексний супровід:

  • персоналізований підхід – менеджер підбирає варіанти відповідно до запиту клієнта;
  • допомога з документами – правильне заповнення паперів відповідно до чинних вимог законодавства усуне труднощі при перетині кордону;
  • раціональні логістичні рішення – з урахуванням завантаженості доріг, стану трас та інших факторів буде обрано шлях із найкоротшою відстанню, що дозволяє з малими витратами грошей та часу дістатися до пункту призначення.

  Доставка вантажів Київ Копенгаген включає митне оформлення вантажів: і фахівці ЮА-Форвардинг за потреби нададуть усі необхідні брокерські послуги: допомога у поданні декларацій та сплаті обов’язкових зборів.

  Можливі труднощі при самостійному транспортуванні вантажу в Копенгаген

  Столиця Данії приваблює не лише туристів, а й бізнесменів. Але при спробах організувати вантажоперевезення самотужки підприємці часто стикаються з певними труднощами. Серед них:

  • місцеві правила та вимоги щодо пересування вантажного транспорту, перетину кордонів та інші нюанси, які важливо враховувати при транспортуванні товарів;
  • планування маршруту Київ Копенгаген стане непростим завданням, особливо за відсутності досвіду в цьому питанні;
  • митні процедури без участі брокера можуть виявитися занадто складними та заплутаними.

  Через це існує високий ризик перебоїв з поставками через втрати або пошкодження вантажів, а також проблеми з документами, а також затримки або штрафи. Спроба заощадити на вантажоперевезеннях часто призводить до додаткових витрат, що заважає нормальному розвитку бізнесу.

  Доставка вантажу з Києва до Копенгагена: види транспорту

  На першому етапі взаємодії фахівці аналізують запит клієнта, щоб розробити список основних вимог, які потрібно дотриматися. Дистанція Копенгаген-Київ складає 1800 км. Точна довжина залежить від конкретних місць в обох містах: кілометраж, а відповідно і вартість, будуть розраховані, виходячи з точок відправлення та прибуття. Відповідно до характеристик і обсягів вантажів, що транспортуються, буде запропоновано оптимальний тип транспорту:

  • цільномет – універсальне рішення, яке підходить для більшості категорій товарів;
  • тент – ефективний захист від погодних умов, а також дорожнього пилу, що важливо для продукції, чутливої до вологи та атмосферних впливів;
  • рефрижератор – підтримує заданий температурний режим протягом усієї поїздки, що критично важливо при доставці продуктів харчування, медикаментів, а також товарів, що швидко псуються.

  При виборі транспортного засобу буде враховано тип продукції, її розміри та загальну вагу. На основі цих даних замовнику буде запропоновано оптимальне співвідношення ціни та місткості, щоб міжнародні вантажоперевезення Київ Копенгаген були справді вигідними. А грамотна транспортна логістика та оптимізація маршрутів дають змогу додатково знизити витрати, а головне зробити доставку максимально швидкою.

  Замовити перевезення вантажу з Києва до Копенгагена у транспортній компанії UA-Forwarding

  Користуючись послугами надійної транспортно-логістичної компанії, замовник на 100% упевнений у підсумковому результаті. Доставка Київ-Копенгаген буде комфортною для відправника за рахунок наступних переваг:

  • можливість відправки збірних вантажів;
  • замовлення машини на 33 палети під певну категорію продукції;
  • допомога та супровід у будь-яких питаннях.

  Щоб замовити доставку необхідно подати заявку, а також надати докладну інформацію товарів, що транспортуються. Менеджери сформують актуальні пропозиції та зроблять попередній розрахунок. І після погодження всіх умов перевезення Київ Копенгаген буде виконано у визначені терміни.