Міжнародна доставка Україна - Італія

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Міжнародні відправки вимагають високого рівня професіоналізму та комплексного підходу. Щоб доставити товари за маршрутом Україна Італія потрібна грамотна логістика, а також знання всіх тонкощів митного оформлення в обох країнах. І довіривши комерційні вантажі команді транспортної компанії UA-Forwarding, замовник отримує 100% впевненість у результаті.

  Повне обслуговування вантажних перевезень за напрямом Україна Італія

  Перший та одночасно ключовий етап – обговорення всіх умов майбутньої подорожі. Менеджери детально дадуть відповідь на всі питання і докладно розкажуть про організацію процесу. Після узгодження вимог, термінів та бюджету буде запущено пошук відповідного транспортного засобу, який буде відправлено за маршрутом Італія Україна. В рамках співпраці будуть надані й інші послуги:

  • Допомога брокера. Ефективне подолання будь-яких митних бар’єрів, а також підготовка необхідних документів відповідно до чинних правил та норм.
  • Страхування. Дорога непередбачувана, тому вантажоперевезення Італія Україна будуть обов’язково застраховані, що входить до базового пакету послуг. Це знижує можливі ризики, а також позбавляє непередбачених витрат.
  • Безперебійний моніторинг. Відстеження машини в реальному часі дозволяє надати на запит достовірну інформацію про поточне місцезнаходження товарів, а також більш точно спрогнозувати підсумкові терміни прибуття до одержувача.

  Замовляючи перевезення Україна Італія, кожен замовник отримує персонального менеджера, який завжди на зв’язку та забезпечує професійну підтримку. Це позбавляє додаткових клопотів і переживань, а також забезпечує впевненість у збереженні товарів, що перевозяться.

  Переваги вантажоперевезень до Італії з України

  Вихід бізнесу на новий рівень із розширенням ринку збуту, а також зміцненням позицій у Європі відкриває для компаній чудові перспективи. Швидкий обмін вантажами дозволяє налагодити безперебійне постачання товарів, сировини, промислових агрегатів або транспортування інших категорій вантажів. Міжнародні перевезення Україна Італія затребувані через низку причин:

  • Розвинена інфраструктура. Велика мережа якісних трас дозволяє вибрати швидкі та безпечні маршрути, щоб мінімізувати витрати на паливо та одночасно скоротити час перебування машини у дорозі.
  • Розмаїття торгових можливостей. Машини різної вантажопідйомності. Можливість відправити як збірний вантаж, так і забронювати транспорт під певну товарну категорію, що дозволяє перевозити маршрутом Італія-Україна різні види продукції.
  • Зручне географічне розташування. Налагоджені зв’язки в центрі Європи спрощують подальші постачання в інші країни ЄС, що сприяє розширенню логічної мережі та збільшенню швидкості постачання.

  Італійська продукція – це гарна якість та відповідність найвищим стандартам, закріпленим на державному рівні. Потрібно лише замовити міжнародні перевезення актуальних категорій товарів, які будуть потрібні на українському ринку, що окупить всі вкладення.

  Фактори формування вартості вантажних перевезень з України до Італії

  На підсумкову ціну впливає ціла низка умов, тому підсумкова сума буде розрахована відповідно до прайсу після узгодження деталей майбутньої співпраці. Буде враховано:

  • Кілометраж. Необхідно розрахувати тривалість колії між пунктом відправлення та місцем доставки на маршруті Україна Італія. Відстань становить близько 2500 км, але чим далі точки один від одного, тим вищі витрати на паливо, знос транспортного засобу та оплата праці водія.
  • Тип вантажу та обсяг. Ключові фактори у виборі транспорту, а відповідно і формування кошторису. Деякі види продукції вимагають особливої упаковки та дотримання заданих температурних умов. Різноманітність автопарку дозволяє організувати перевезення Італія Україна з максимальною вигодою для замовника.
  • Додаткові послуги. До переліку витрат варто включити мито, роботу брокерів, а також підготовку комплекту паперів, включаючи накладні, інвойси та декларації.

  Щоб отримати попередній розрахунок, потрібно надати менеджерам докладну інформацію про вантаж, а також озвучити основні вимоги. Це дозволить сформувати персональну пропозицію, в рамках якої вантажоперевезення Україна Італія будуть максимально вигідними.

  Замовити доставку вантажів за напрямом Україна Італія в компанії ЮА-Форвардинг

  Адаптивність та професіоналізм – гарантія успіху у вибраній галузі. Це дозволяє діяти швидко і злагоджено: машина вирушить через короткий час після надходження і підтвердження заявки. А головне вдається забезпечити успішне проходження кордону та збереження вантажу на всіх ділянках дороги Італія Україна. Перевезення вантажним транспортом місткістю від 2 до 20 тонн – це найвигідніше та раціональне рішення для всіх товарних категорій.