Міжнародна доставка Україна - Латвія

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Транспортування комерційних товарів до країн Європейського Союзу відіграє важливу роль у розвитку торговельно-економічних відносин між країнами-партнерами. Маршрут до Латвії має стабільний попит у підприємців, які прагнуть налагодити ефективну логістику своїх товарів у ЄС

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Україна-Латвія

  Компанія UA-Forwarding пропонує спектр послуг з доставки вантажів Латвія-Україна та назад. Ми беремо на себе всі етапи швидкого транспортування — від навантаження товару до оформлення документів. Наша головна мета — забезпечити швидке, безпечне та вигідне перевезення вашого товару, сировини за маршрутом Україна-Латвія.

  У своїй роботі ми використовуємо сучасний автопарк, який включає:

  • 2-тонники;
  • 5-тонники;
  • 10-тонники;
  • 20-тонні фури.

  Це дозволяє нам підібрати відповідний автомобільний транспорт для швидкої доставки вантажів до Латвії, причому з урахуванням особливостей відправлення побажань клієнта.

  Латвія-Україна: особливості дорожньої обстановки

  Відстань з України до Латвії пролягає через кілька країн — Польщу, Литву. Загальна довжина маршруту становить близько 979 км. Дорожня ситуація на цьому напрямі характеризується рядом особливостей, які необхідно враховувати при плануванні доставки, щоб уникнути можливих складнощів, не зіткнутися з форс-мажорними обставинами.

  На більшій частині цього європейського маршруту траса перебуває у хорошому стані. Однак на окремих ділянках можливі ремонтні роботи, що призводять до тимчасових обмежень руху. Крім того, погодні умови — особливо в зимовий період ускладнюють ситуацію на дорозі, вимагають коригування графіка транспортування відправлень замовника.

  Дослідні логісти UA-Forwarding ретельно опрацьовують кожен аспект доставки відправлення за цим європейським напрямком. Ми враховуємо всі фактори — від дорожніх умов до специфіки товару, що транспортується маршрутом. Це дозволяє нам вибирати оптимальний шлях, забезпечувати своєчасне та на 100% безпечне транспортування ваших товарів.

  Особливості та переваги доставки вантажів до Латвії

  Міжнародні вантажні перевезення до Латвії — це ряд особливостей та переваг. Насамперед, це можливість доставити ваш товар «від дверей до дверей». Ми забираємо коробки зі складу в Україні, доставляємо відправлення безпосередньо за адресою в Латвії. Вам не потрібно турбуватися про проміжні етапи — ми беремо на себе всю транспортну логістику.

  Автомобільні вантажні перевезення Латвія-Україна — це баланс швидкості та вартості доставки. Наші 20-тонні фури здатні взяти на борт особливо великі партії товару, при цьому витрати на транспортування будуть нижчими, ніж при авіаперевезенні. А сучасні 2-тонники підійдуть для термінової доставки невеликих відправлень.

  Міжнародна доставка Україна-Латвія з UA-Forwarding — це ще й гарантія безпеки ваших партій товарів. Ми використовуємо лише високотехнологічні, технічно справні автомобілі. Всі вантажі перед відправкою:

  • ретельно упаковуються;
  • грамотно розставляються;
  • надійно закріплюються в кузові.

  За кермом наших фур — досвідчені водії-професіонали, які забезпечать дбайливе транспортування навіть крихких, делікатних товарів.

  Замовлення та ціни на перевезення вантажу за напрямом Україна-Латвія від транспортної компанії UA-Forwarding

  Вартість вантажоперевезення маршрутом ЄС залежить від низки факторів. Насамперед, це характер самого вантажу — його:

  • габарити;
  • вага;
  • особливості.

  Чим більше товару потрібно перевезти, тим вищою буде ціна. Однак ми підберемо оптимальний транспорт — можливо, 20-тонної фури буде достатньо, що дозволить уникнути зайвих витрат.

  Терміновість відправлення також впливає на вартість перевезення Україна-Латвія. Якщо вам потрібно доставити сировину або промислові товари дуже швидко, ми пропонуємо прискорені варіанти транспортування. Зрозуміло, ціна в цьому випадку буде вищою, ніж за стандартної відправки.

  Додаткові послуги, такі як навантаження/розвантаження, страхування, охорона вантажу, також включаються до загальної вартості доставки. Але ви платите лише за те, що вам справді потрібно. Жодних прихованих платежів або нав’язаних опцій.

  Щоб замовити автоперевезення вантажу в напрямку Україна-Латвія, достатньо залишити заявку на сайті UA-Forwarding або зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами. Ми оперативно розрахуємо вартість доставки з урахуванням усіх параметрів вантажу, запропонуємо оптимальні:

  • умови транспортування;
  • маршрут;
  • транспорт.

  Підготуємо всі необхідні документи для проходження кордонів.

  З UA-Forwarding міжнародні перевезення до країн Європейського союзу — це просто, вигідно та надійно.