Міжнародна доставка Україна-Болгарія

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення між країнами-сусідами — ключ до зміцнення економічних зв’язків. Завдяки гнучкості, ефективності автодоставка в Болгарію на відстань 1226 кілометрів — незамінний інструмент для бізнесу, що забезпечує швидке, доступне відправлення промислових, харчових, фармакологічних та інших вантажів. Спосіб транспортування відрізняється адаптивністю до специфічних потреб замовників. Це робить його затребуваним рішенням для багатьох галузей.

  Повне обслуговування вантажних перевезень за напрямом Україна-Болгарія

  UA-Forwarding спеціалізується на міжнародних автодоставках, пропонуючи комплексні логістичні рішення.

  Використовуємо нові методи для оптимізації логістики, моніторингу відправлень.

  • Розробляємо персоналізовані маршрути.
  • Пропонуємо митне оформлення.
  • Всі вантажі страхуємо, забезпечуючи їхню безпеку.
  • Гарантуємо своєчасну доставку.

  Завдяки тісній взаємодії з митними органами, мінімізуємо ризики затримок. Наші логісти використовують інтегровані системи керування, гарантуючи прозорість, оперативне реагування на зміни. Це забезпечує надійність послуг, підтримуючи безперебійну торгівлю, а також економічну взаємодію між країнами.

  Україна Болгарія: автопарк компанії

  Ефективність та надійність доставки відправлень європейськими дорогами багато в чому залежить від якості використовуваного автотранспорту. Наша професійна транспортна компанія приділяє пильну увагу підбору автопарку в залежності від завдань, обсягів перевезень.

  UA-Forwarding має в своєму розпорядженні сучасний автопарк з вантажівок, а також фургонів провідних європейських виробників — Mercedes та DAF. Ці машини зарекомендували себе:

  • надійністю,
  • економічністю,
  • функціональністю.

  Автопарк компанії включає компактні розвізні фургони вантажопідйомністю до 2 тонн, так і великовантажні автомобілі для великих міжнародних перевезень вагою до 22 тонн.

  Такий модельний ряд — можливість оперативно підібрати варіант під конкретне замовлення, швидко доставити різні товари/майно за напрямком Болгарія Україна.

  Розглянемо докладніше основні характеристики та переваги використання у логістиці наступних моделей вантажівок нашого автопарку.

  1. Мікроавтобуси Mercedes вантажопідйомністю до 2 тонн відрізняються компактними розмірами при місткості до 18 кубічних метрів. Це дозволяє ефективно перевозити невеликі партії товару.
  2. Вантажівки Mercedes вантажопідйомністю 5 тонн вміщують до 40 кубометрів, можуть перевозити середні за розміром партії вантажів у міжміських логістичних схемах.
  3. Фургони DAF — 10 тонн розраховано на магістральні перевезення великих партій вантажів вагою до 20 тонн.
  4. Фури DAF з 22 тоннами повної маси — великовантажний автотранспорт для мультимодальних логістичних схем із місткістю понад 80 кубометрів.

  Переваги напрямку з України до Болгарії

  Зважаючи на вигідне географічне положення та розвинену транспортну інфраструктуру, напрям вантажоперевезення Україна Болгарія перспективний, дуже затребуваний.

  Маршрут пролягає рівними європейськими трасами високої якості, що забезпечує високу швидкість, комфорт, безпеку.

  Відсутні серйозні природні перепони на шляху перевезення вантажу з України до Болгарії (на кшталт високогір’я або великих водних артерій, що ускладнюють рух).

  Прямолінійна конфігурація шляху дозволяє підтримувати раціональний графік руху, уникати заторів.

  Важливо і те, що доставка вантажу до Болгарії проходить виключно територією Євросоюзу, що спрощує митні формальності.

  Обидві країни також мають розвинену прикордонну інфраструктуру, досвід організації міжнародних автоперевезень.

  Логістичний коридор перевезення Україна Болгарія відрізняється зручністю, швидкістю, рентабельністю вантажопотоків, цікавою вартістю сервісу.

  Також серед переваг нашої компанії — великий перелік товарів, що транспортуються. У числі вантажів, що часто перевозяться за маршрутом доставки вантажів Болгарія Україна — текстильні вироби від тканин та постільної білизни до готового одягу, взуття. Також регулярно транспортуємо парфумерно-косметичну продукцію, засоби побутової хімії, особисту гігієну.

  Виконуємо для клієнтів вантажні перевезення Болгарія Україна: медобладнання, фармпрепарати. Транспортуємо електроніку, побутову техніку, комплектуючі, обладнання для промисловості та багато іншого.

  У нами ваші перевезення вантажу Болгарія Україна стануть простішими та швидшими!

  Де вигідно замовити міжнародні вантажні перевезення з України до Болгарії

  Замовляйте логістику в UA-Forwarding. Подробиці дізнавайтесь на нашому сайті. Ставте запитання нашим консультантам. Розраховуйте ціну, залишайте замовлення. Перевозіть товари швидко!