Міжнародна доставка Україна - Польща

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення Україна Польща вимагають уваги до багатьох аспектів, починаючи від документального супроводу та логістики та закінчуючи вибором відповідного транспортного засобу. За дотримання всіх цих факторів, доставка Польща Україна буде швидкою та вигідною, сприяючи розвитку торгівлі та співпраці між двома країнами. Транспортна компанія UA Forwarding забезпечить оперативне прибуття продукції одержувачу згідно із затвердженими термінами.

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Україна Польща: переваги

  Усі послуги надаються «під ключ»: від вибору оптимального транспорту до митного очищення, а головне безперебійного моніторингу на всіх етапах виконання замовлення. За кожним замовником закріплено персонального менеджера, який грамотно організує вантажні перевезення Польща Україна, а також у будь-який момент надасть інформацію про поточне місцезнаходження відправлених товарів.

  Доставка Україна Польща: популярні види вантажів

  Розвинена транспортна інфраструктура та близькість кордонів роблять цей маршрут популярним для різних видів вантажів, тому Україна та Польща активно обмінюються такими категоріями товарів:

  • сільськогосподарська продукція – зерно, олійні культури, фрукти, овочі та інші продукти;
  • промислові товари – машинобудівні компоненти, електроніка, хімічна продукція, а також верстати, виробничі агрегати та запчастини для них;
  • товари народного споживання – вантажні перевезення Україна Польща є актуальними для транспортування одягу, взуття, іграшок та інших категорій, що надходять на полиці магазинів обох країн;
  • будівельні матеріали – цегла, цемент, металеві конструкції для підтримки активного будівництва у країнах Польща та Україна;
  • харчова промисловість – олія, молочні продукти, кондитерські вироби та м’ясні товари.

  На вантажні перевезення Польща Україна ціна залежить від характеристик продукції, її обсягів та умов доставки. Незалежно від складності поставленого завдання буде швидко знайдено відповідний транспорт, який точно відповідає заданим критеріям.

  Перевезення вантажів з Польщі до України: наш автопарк

  Різноманітність транспортних засобів дозволяє компаніям вибирати найкращі варіанти для ефективного та надійного транспортування вантажів різних типів за маршрутом Польща Україна. Доступні різні типи вантажних машин – від 2 до 22 тонн:

  • тенти;
  • рефрижератори;
  • гідроборти;

  Грузові перевезення Польща Україна будуть виконані з дотриманням усіх правил та норм: від захисту від атмосферних впливів до підтримки необхідної температури на всьому шляху. Для великогабаритних та важких вантажів , а також сипучі перевезення Україна Польща використовують високотонажні тенти. GPS-відстеження, цифрові платформи та системи керування транспортом підвищують ефективність, забезпечують точність даних та скорочують тимчасові затримки.

  Міжнародна доставка Україна-Польща: брокерські послуги

  Менеджери підготують документи, необхідні для надсилання, з урахуванням вимог, які надають Польща та Україна. Повний супровід включає митне очищення. Це забезпечує впевненість у результаті та гарантоване прибуття відправлення до одержувача.

  Де вигідно замовити вантажоперевезення з України до Польщі

  Ефективні міжнародні перевезення вантажів критично важливі для бізнесу. Компанія UA Forwarding – надійний партнер, здатний надати комплексні послуги та організувати перевезення Польща Україна на справді вигідних умовах:

  • Суворе дотримання термінів. Грамотні логістичні рішення, контроль на всіх етапах виконання замовлення та професійний підхід – гарантія своєчасного прибуття до місця призначення.
  • Широкий спектр послуг. Хороший перевізник Польща Україна надає допомогу та сприяння на всіх етапах: підбір транспорту, заповнення паперів, митне оформлення та багато іншого, що спрощує для клієнта всі процедури.
  • Персоналізований підхід. З кожним замовником менеджер працює в індивідуальному форматі, підбираючи актуальні рішення відповідно до специфіки поставленого завдання. Незалежно від типу вантажу чи додаткових вимог, буде знайдено раціональні варіанти, щоб забезпечити швидку доставку по трасам Польща – Україна.

  А головне, розцінки на міжнародні вантажоперевезення досить лояльні та доступні для представників як великого та середнього, так і малого бізнесу. Нас цінують за конкурентоспроможні тарифи, високу якість послуг та гарантії своєчасного транспортування товарів за маршрутом Україна Польща. Відстань між країнами дозволяє оперативно організувати прибуття транспорту до пункту призначення, а головне — оптимізувати витрати на логістику, щоб отримати лояльну вартість кожного кілометру дороги.