Міжнародна доставка Львів - Люблін

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Доставка комерційних відправлень та особистих речей до Польщі — завдання не з простих. Маршрут проходить через кордон, потребує ретельної підготовки документів. Як уникнути проблем під час перевезення? Які фактори впливають на вартість транспортування?

  Повне обслуговування вантажних перевезень у напрямку Львів-Люблін

  Компанія UA-Forwarding пропонує спектр послуг автоперевезень. Клієнту не потрібно ні про що турбуватися — ми беремо всі клопоти відправлення ваших товарів європейськими трасами на себе.

  Наші фахівці:

  • розроблять найкращий маршрут;
  • підберуть відповідний транспорт;
  • підготують документи для проходження митниці;
  • організують страхування товару чи речей.

  Навантаження, кріплення товару виконуються досвідченими вантажниками. Вони використовують надійні методи фіксації захисту вантажів. Це виключає їх пошкодження під час транспортування.

  Організуємо відправку «від дверей до дверей». Забираємо товар зі складу відправника, привозимо на адресу одержувача. Всі роботи з навантаження/розвантаження — включені у вартість.

  Повний аутсорсинг логістики є вигідним для клієнта. Він економить час, гроші, отримує відправлення точно вчасно. При цьому йому не потрібно вникати у нюанси міжнародних вантажних перевезень Україна-Польща.

  UA-Forwarding має у своєму розпорядженні різноманітний автопарк. Це дозволяє підібрати відповідний транспорт за будь-яких автоперевезень.

  Для доставки невеликих партій товару використовуються мікроавтобуси. Їхня вантажопідйомність — до 2 тонн. Місткість — до 5 стандартних палет або 18 кубометрів вантажу. Такі авто є незамінними для термінових доставок у містах.

  Найбільші вантажі перевозяться на фургонах. Вони беруть на борт до 5 тонн. Вміщують до 16 паллет або 40 м3. Оптимальні для транспортування на середні відстані.

  Для міжміських перевезень використовуються десятитонні вантажівки. Можуть взяти до 20 палет або 60 “кубів”. Мають зручне бічне, верхнє завантаження.

  Для доставки великих партій застосовуються фури. Їхня вантажопідйомність — до 22 тонн. Вміщують до 33 палет або 86 кубометрів вантажу. Незамінні для транспортування на далекі відстані.

  У парку є спецтехніка. Зерновози підходять для перевезення зернових, сипучих культур. Зернові лайнери надійно захищають урожай від вологи, гризунів. Самоскиди зручні для доставки інертних матеріалів: щебеню, піску, вугілля.

  Львів Люблін: складності маршруту

  Люблін Львів відстань по автомобільній дорозі — близько 220 км. Однак шлях не такий простий, як може здатися на перший погляд. Його особливості:

  • Перетин кордону. Маршрут складний, крім того, машині необхідно пройти митний контроль, показати всі документи.
  • Подвійне оформлення. На кордоні доведеться оформлювати документи двічі: під час виїзду з України, в’їзду до Польщі.
  • Черги. На прикордонному переході часто накопичуються черги з вантажівок. Особливо у вихідні, свята. Час очікування може становити кілька годин.
  • Різний рівень доріг. Якщо українська частина маршруту — у прийнятному стані, то польська — бездоганна. Сучасні автостради дозволяють швидко доставити відправлення до Любліна.

  Транспортна компанія UA-Forwarding враховує всі нюанси маршруту Люблін Львів. Тому наші доставки завжди виконуються чітко за графіком.

  Особливості та переваги доставки вантажів до Польщі та з Польщі

  Перевезення Львів Люблін мають безліч плюсів для українського бізнесу. Ось лише деякі з них:

  • Великий вибір. Із Польщі можна привезти будь-які товари: від продуктів до електроніки. У свою чергу, багато польських компаній зацікавлені у постачанні з України.
  • Висока якість. Польські виробники відомі якістю продукції. Вона відповідає всім стандартам ЄС.
  • Вигідні ціни. Вартість багатьох товарів у Польщі нижча, ніж в Україні. При цьому витрати на доставку будуть невеликими через близькість країн.
  • Швидкі терміни. Відстань Львів Люблін вантажне авто долає за 4-5 годин. Якщо прикордонний контроль пройдено швидко — відправлення буде у вас вже наступного дня.

  Компанія UA-Forwarding допоможе налагодити регулярні вантажоперевезення Львів Люблін. Ми маємо необхідне: нові вантажівки, експертні водії, надійні партнери.

  Замовлення та ціни на перевезення вантажу за напрямом Львів-Люблін від компанії UA-Forwarding

  Щоб замовити доставку вантажів Львів Люблін, заповніть форму на нашому сайті. Або просто зателефонуйте — менеджер прийме заявку, відповість на всі запитання.

  Ціна доставки залежить від кількох факторів:

  1. Типу вантажу. Надсилання товарів, які вимагають особливих умов, коштуватиме дорожче.
  2. Вага, обсягу. Чим більша партія при автоперевезенні Львів Люблін — тим нижча вартість транспортування в перерахунку на 1 кг.
  3. Терміновості. Якщо вантаж потрібен терміново — доведеться доплатити за терміновість. У середньому це 10-15% базового тарифу.

  Окрім того, на ціну впливають додаткові послуги. Упаковка, навантаження/розвантаження, страхування — все це збільшує підсумкову суму.

  Компанія UA-Forwarding — тарифи на міжнародні перевезення Львів Люблін, які є вигідними. Ми працюємо без посередників, маємо власний автопарк. Завдяки цьому можемо запропонувати найкращі ціни на ринку. Переконайтеся самі — замовте прорахунок вартості прямо зараз!