Міжнародна доставка Львів - Гданськ

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  У транспортній взаємодії між Україною та Польщею напрямок Львів Гданськ відіграє дуже важливу роль. Економічний центр Західної України, як один із ключових європейських портів, важливий для бізнесу та промисловості обох країн, тому ведеться активний обмін товарами. А щоб гарантувати успішну доставку продукції, варто довірити це завдання фахівцям компанії UA-Forwarding, які продумають деталі та подбають про організацію процесу з урахуванням усіх тонкощів.

  Автомобільні міжнародні вантажоперевезення Львів Гданськ

  Для ефективної співпраці важливо забезпечити стабільну та безперебійну взаємодію польської та української сторони. Між містами Львів Гданськ, відстань становить близько 900 км, а з урахуванням того, що маршрут проходить через кордон двох держав, потрібно ретельно продумати питання митного оформлення, підготувавши супровідні папери.

  Вантажоперевезення забезпечують швидку та надійну доставку товарів від дверей до дверей, що позбавляє відправника та одержувача від додаткових складнощів. Доступні гнучкі можливості для доставки різних типів товарів, включаючи негабаритні, наливні або вантажі, що швидко псуються. А порівняно низькі ціни на перевезення автотранспортом у напрямку Гданськ Львів роблять цей варіант економічно вигідним для бізнесу, що є особливо актуальним для малих та середніх підприємств.

  Види вантажів, які перевозить компанія ЮА Форвардинг у напрямку Львів Гданськ

  Серед різноманіття способів доставки продукції незмінно виграє автотранспорт. Він може бути задіяний для різних типів вантажів:

  • сипучі – зерно, пісок, цемент, вугілля, а також будь-які товари, які не упаковані в індивідуальні контейнери чи ящики, а знаходяться у вільному стані у вантажному відсіку;
  • будівельні – матеріали, обладнання, сталеві конструкції, цегла, що потребує використання спецтранспорту;
  • харчові – міжнародні вантажні перевезення за маршрутом Львів Гданськ часто вимагають доставити продукти харчування, напої, консервовану їжу та багато іншого з дотриманням правил безпеки та температурного режиму;
  • небезпечні – хімічні речовини, вибухові матеріали, гази та інші категорії, які потребують отримання спеціальних дозволів;
  • фармацевтичні – лікарські препарати, вакцини та медичне обладнання;
  • негабаритні – відрізняються великими розмірами чи нестандартними формами.

  Збірні вантажі є замовленнями кількох різних відправників, об’єднаних в одному кузові. Це дозволяє економити на перевезенні малих партій товарів за маршрутом Львів-Гданськ, щоб мінімізувати витрати та оптимізувати використання автотранспорту.

  Особливості вантажоперевезень у напрямку Львів Гданськ

  Одна з головних переваг, які транспортно-логістична компанія готова запропонувати своїм клієнтам – найширший автопарк, в якому доступний транспорт для роботи для доставки будь-яких дозволених типів вантажів:

  • Тентові моделі – така конструкція забезпечує захист від атмосферних впливів, але відкриває легкий доступ для навантаження та розвантаження;
  • Рефрижератори – холодильні вантажівки, які необхідні для швидкопсувних товарів. Обладнані спеціальними системами охолодження або заморожування, що дозволяє підтримувати необхідну температуру всередині вантажного відсіку протягом усього шляху Гданськ Львів.
  • Гідроборти – машини з гідравлічною платформою на задній частині, яка дозволяє легко піднімати та опускати важкі чи великогабаритні вантажі.

  Від чого залежить вартість вантажних перевезень Львів Гданськ?

  Підсумкова сума буде розрахована на базі кількох складових. Основні фактори, що впливають на ціну:

  • тип вантажу;
  • вантажопідйомність та характеристики машини;
  • відстань (точний кілометраж від пункту відправлення до точки прибуття).

  Окремий пункт, про який потрібно подбати, щоб організувати вантажні перевезення Гданськ Львів – документальне оформлення. Фахівці допоможуть підготувати повний комплекс паперів, а також подбають про страхування, щоб протягом усього шляху, а також при проходженні митниці не виникло жодних складнощів.

  Де замовити вантажні перевезення Львів Гданськ?

  Транспортна компанія UA Forwarding оперативно організує надсилання вантажів на вигідних умовах. Менеджери детально розкажуть про всі тонкощі процесу, а також розрахують вартість та запропонують оптимальну логістику маршруту. І під час перевезення вантажів Львів Гданськ не виникне жодних складнощів чи затримок.