Міжнародна доставка Київ - Прага

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Вантажоперевезення Київ Прага – важлива ланка в системі обміну товарами між Україною та Чеською Республікою. Цей маршрут є важливим комерційним зв’язком між двома країнами, а ця послуга актуальна для багатьох комерційних підприємств: як промислових, так і торгових. І компанія UA-Forwarding відмінно впорається з поставленим завданням, забезпечивши комплексний супровід та грамотно організувавши доставку до пункту призначення.

  Особливості перевезення вантажів Київ Прага

  Щоб поїздка пройшла без затримок, непередбачених складнощів, як і інших факторів, здатних вплинути на швидкість та безпеку транспортування товарів, особливу увагу буде приділено таким деталям:

  • Грамотна логістика. Включає оптимізацію маршруту, вибір найкращих засобів транспорту, розрахунок термінів доставки і багато інших аспектів. На шляху Прага Київ фахівці враховують різні дорожні умови, транспортні пробки та перепони, які можуть вплинути на час перебування машини у дорозі.
  • Документальний супровід. Для міжнародних вантажних перевезень необхідне суворе дотримання всіх необхідних документів та дозволів. Це включає митні декларації, транспортні накладні, страхування комерційного вантажу та інші документи. Правильне оформлення паперів допомагає уникнути затримок на кордоні та забезпечує легкість її перетину.

  Між містами Київ Прага відстань складає близько 1400 км – точний кілометраж залежить від початкової та кінцевої точки маршруту. Надійна логістична компанія забезпечить безпеку доставки вантажів, підтримуючи торгівлю та економічну співпрацю між двома державами.

  Що перевозить UA Forwarding між Києвом та Прагою?

  У рамках дорожнього законодавства Чехії діє низка обмежень на пересування транспорту вантажопідйомністю від 7,5 тонн у дні офіційних свят та вихідних. А для фур понад 12 тонн запроваджено електронну систему дорожніх зборів. Перевезення Київ Прага актуальні для наступних категорій товарів:

  • сільськогосподарська продукція;
  • усі види продуктів харчування;
  • промислове обладнання та запчастини до нього;
  • будівельно-ремонтні матеріали;
  • сипучі вантажі;
  • паливо.

  Команда ЮА Форвардинг успішно організує доставку будь-яких комерційних товарів, у тому числі продукції, що швидко псується, а також вимагає дотримання особливих умов при транспортуванні.

  Який транспорт задіяний для вантажних перевезень Київ Прага в ЮА Форвардинг

  В автопарку доступні різні категорії транспортних засобів, які можуть бути обрані для поїздок за маршрутом Київ-Прага та зворотним напрямком – це уможливлює міжнародну торгівлю та постачання. На підставі поданого запиту менеджери підберуть відповіде авто:

  • тенти;
  • рефрижератори;
  • гідроборти.

  Вибір відповідного транспортного засобу для вантажоперевезень залежить від багатьох факторів, включаючи характер вантажу, відстань, умови шляху та вимоги до безпеки. Різноманітність автомобілів, призначених для цих завдань, забезпечує гнучкість та ефективність у доставці продукції за маршрутом Київ Прага. А головне ціна буде справді вигідною для відправника.

  Переваги замовлення міжнародного вантажоперевезення Київ Прага в компанії ЮА Форвардинг

  Співпрацюючи з лідерами ринку, відправник отримує впевненість у результаті, а також безпеки та збереження вантажів, що перевозяться. Транспортна компанія UA Forwarding пропонує клієнтам широкий спектр переваг, серед яких:

  • можливість замовити доставку від 1-ої палети;
  • всі послуги надаються на підставі офіційного договору, в якому детально прописані права та обов’язки кожної сторони, а також усі етапи виконання роботи;
  • лояльні та прозорі умови дозволяють оцінити всі плюси пропозиції, щоб ухвалити раціональне, зважене рішення.

  Всі вантажі, що перевозяться, підлягають обов’язковому страхуванню – це гарантія того, що під час шляху товари надійно захищені від будь-яких непередбачених ситуацій. Доставка здійснюється від дверей до дверей, що позбавляє відправника та одержувача від додаткових клопотів і робить міжнародні вантажні перевезення зручними та вигідними.

  Де замовити якісні та безпечні вантажні перевезення Київ Прага?

  Для замовлення послуги потрібно надати менеджерам докладну інформацію про характеристики (габарити, особливості) вантажу, визначити маршрут (кінцеву та фінальну точку), а також місце проходження митного контролю.

  Щоб організувати вантажні перевезення Київ Прага, потрібно лише подати заявку: персональний менеджер оперативно надасть всю інформацію, що цікавить, зможе розрахувати вартість послуги, а також підбере актуальний транспорт для відправки товарів.