Міжнародна доставка Київ-Відень

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  Доставка вантажів до Австрії — це не просто. Але як забезпечити безпеку відправлень протягом 1327 км шляху? Звернутись до надійного провайдера логістичних послуг.

  UA-Forwarding — провідний оператор міжнародних автомобільних доставок цим шляхом. Пропонуємо послуги транспортної логістики для відправлення товарів при міжнародному перевезенні Україна-Австрія. Наша компанія — це:

  • безпека в дорозі;
  • оперативність;
  • відсутність прихованих комісій.

  Персоніфікований підхід, увага до деталей, дотримання зобов’язань — основні принципи роботи транспортної компанії. Досвідчені логісти розробляють короткі маршрути з огляду на специфіку послуги, побажання клієнта. Суворе дотримання правил транспортування, вимог безпеки — обов’язкова умова кожного перевезення.

  Великий вибір транспорту — можливість підібрати потрібну машину. Чи то невелика партія товару, чи великогабаритна конструкція — UA-Forwarding має у своєму розпорядженні відповідні машини.

  Обслуговування перевезень

  Забезпечуємо цикл транспортування з Києва до Відня. Послуги включають:

  • навантаження товарів;
  • оформлення необхідних документів;
  • перевезення, розвантаження в пункті призначення.

  Компанія має у своєму розпорядженні різноманітний автотранспорт для відправки партій різного обсягу — від невеликих партій до великогабаритних товарів. 2-тонні авто підходять для компактних вантажів, 5-тонні машини вміщують до 16 палет та 40 м³. Такі транспортні засоби обладнані цільнометалевими, кузовами, що тентуються, бортовими платформами, гідробортами. 10-тонні фури здатні перевезти до 32 палет та 60 м³ товарів.

  Тут також є гідроборти, тенти, цільнометалеві кузови, борти. Для великих партій призначені 20-тонні траки місткістю до 33 палет та 86 м³ — це можуть бути фургони, напівпричепи тентів, бортові майданчики, рефрижератори.

  Переваги

  Транспортування автомобільним транспортом у напрямку Київ-Відень — маса переваг. Насамперед, це оперативність доставки — відправлення прибувають точно в означений термін завдяки налагодженій системі логістики. Автоперевезення Відень-Київ забезпечують гнучкість, можливість привезти “від дверей до дверей”. Відправлення можуть бути збірними або повними — варіант підбирається персонально. Важливий плюс — вартість послуг. Вона невисока за рахунок ефективних маршрутів, відсутності зайвих витрат.

  Міжнародні вантажоперевезення Відень-Київ — гарантія безпеки майна по всьому шляху прямування. Компанія має сучасний автопарк, адаптований під різні категорії відправлень. Тентовані, цільнометалеві, бортові, рефрижераторні кузови, гідроборти дозволяють перевозити будь-які типи відправлень у цілості та безпеці. Професійні водії доставляють строго за графіком, дотримуючись правил вантажоперевезення Відень Київ, вимог безпеки.

  Фактори формування вартості

  Ціна доставки за напрямком Київ-Відень складається з кількох складових. Ключовий фактор — відстань перевезення. Маршрут між столицями України та Австрії становить близько 1327 кілометрів, що відносить його до категорії далеких рейсів. Також на вартість перевезення вантажів Відень-Київ впливають обсяг та характер вантажу, терміновість відправлення. Важливий аспект ціноутворення — оформлення документів для перетину кордону, що потребує особливої компетентності.

  Незважаючи на значну протяжність маршруту, наша фірма пропонує вигідні тарифи на перевезення вантажів Київ-Відень. Компанія оптимізує витрати за рахунок ефективного керування ресурсами, продуманої логістики. Клієнти можуть розраховувати на прозоре ціноутворення маршрутом Відень-Київ без прихованих комісій. Також немає жодних додаткових платежів. Вартість послуг розраховується персонально з урахуванням особливостей кожної конкретної доставки вантажу Київ-Відень.

  Замовити доставку

  Оформити заявку на транспортування можна, звернувшись до зазначених контактів. Менеджери дадуть інформацію про послуги компанії, допоможуть підібрати спосіб транспортування з урахуванням побажань клієнта, специфіки товару. Оформлення необхідної документації проводиться оперативно завдяки багатому досвіду персоналу, налагодженим процесам.

  Співпраця з UA-Forwarding — рішення для тих, хто цінує свій час, кошти прагне отримати якісний результат. Наша компанія гарантує безпечну, своєчасну доставку вантажів з української столиці до Австрії за вигідними тарифами.

  Клієнти отримують широкий комплекс послуг — від навантаження до вивантаження на адресу призначення. Кваліфіковані логісти розробляють раціональні маршрути з огляду на характер вантажу, стан траси, побажання замовника. Персоналізований підхід, увага до деталей, відповідальність — основоположні засади діяльності UA-Forwarding.