Міжнародна доставка Львів-Відень

Здійснюємо експорт та імпорт товарів в країни Європейського союзу, Туреччину та в країни Близького сходу: Грузія, Азербайджан.

Розрахуємо вартість перевезення прямо зараз. Гнучкі ціни. Забір вантажу сьогодні.


Чим ми можемо допомогти

tild3031-6635-4562-b533-643038313139__noroot

Комерційні вантажі

Попутні перевезення товарів під CMR/TIR усіх типів вантажів. Відповідно до партії вантажу доставляємо товари довантаженням чи окремим авто. Не співпрацюємо з приватними особами, відправкою посилок, особистих речей без замитнення!

tild6566-3239-4664-a135-613934323362__markus-spiske-rwturj

FTL та LTL

Замовляйте доставку однієї палети з адреси на адресу від 350€, або повну вантажівку на 33 палети за гнучкими тарифами.

tild3432-3731-4964-b066-386438386166__screenshot_77-min

Доставка під ключ

Брокерські послуги. Окрім перевезення, можемо оформити замитнення чи митне очищення вантажу.

tild3130-6538-4133-b161-353664623232__screenshot_76-min

Інформаційна підтримка

Наші спеціалісти завджи радо підкажуть, як підготуватися до перевезення: які документи потрібні, терміни доставки в іншу країну, ціна, умови.

З чого почати

Ознайомтеся з деталями, щоб отримати
пропозицію з міжнародної доставки вашого вантажу

1

Що потрібно

Визначіться з наступними параметрами:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • маршрут (НЕ працюємо з країнами: Росія, Білорусь, Ірак, Іран, Узбекистан, Казахстан, Туркменістан, Таджикістан (в т. ч. країни Дальнього Сходу та країни інших континентів)
 • місце замитнення/розмитнення
 • дата відправки та необхідні терміни доставки вантажу
 • Зверніться до наших логістів для отримання пропозиції з доставки в іншу країну.
  2

  Ціни

  Тарифи на міжнародні перевезення:

 • одне палетомісце - від 350€
 • Ціна за кілометр:

 • характеристики вантажу (вага, об'єм, кількість палетомісць, розміри)
 • до 2т - від 0,60 €/км
 • до 22т - від 2 €/км
 • мінімальне замовлення - 350 €
 • Не знайшли необхідний тариф? Зателефонуйте нам, щоб з'ясувати.
  3

  Умови роботи та оплати

  Співпраця здійснюється на основі укладання угоди, або договору-замовлення. Замовляти міжнародне перевезення бажано за 2-3 дні до відправки.

  Оплата за доставку здійснюється у форматі 50/50 - 50% після завантаження та 50% до вивантаження авто після переходу міжнародного пункту пропуску.

  Шаблон договору за посиланням.

  Страхування вантажів

  За усі вантажі несемо повну матеріальну відповідальність згідно договору на транспортне обслуговування. Також за потреби оформлюємо додаткове страхування на бажаних умовах при перевезеннях по Україні та закордон.


  Що кажуть клієнти

  Нам довіряють

  UA-Forwarding — провідний провайдер міжнародних автомобільних доставок європейськими маршрутами. Компанія пропонує послуги транспортної логістики для доставки товарів до Австрії. Ми маємо сучасний автопарк, що включає машини з різними типами кузовів.

  Переваги

  Транспортування комерційних товарів машинами за маршрутом Львів-Відень — це низка переваг. Насамперед, це оперативність відправки — ваші товари прибувають точно вчасно завдяки налагодженій системі логістики. Міжнародні перевезення Україна-Австрія забезпечують гнучкість, можливість доставити товар від дверей до дверей.

  Відправлення можуть бути збірними або повними — варіант підбирається персонально. Важливий плюс — прийнятна вартість послуг за рахунок продуманих маршрутів, відсутності зайвих витрат.

  Наша транспортна компанія гарантує збереження відправлень на всьому шляху. Для відправки товарів за маршрутом Відень-Львів маємо різноманітний автотранспорт, адаптований під різні категорії товарів.

  • 2-тонні машини підходять для компактних відправлень.
  • 5-тонні авто вміщують до 16 палет та 40 м³.
  • 10-тонні фури здатні перевозити до 32 палет та 60 м³ вантажів.

  Ці транспортні засоби оснащені цільнометалевими, кузовами, що тентуються, бортовими платформами. Тут також є гідроборти, тенти, відкриті борти для відправки складних конфігурацій конструкцій. Для великогабаритних товарів призначені 20-тонні траки місткістю до 33 палет та 86 м³ — це може бути:

  • фургони;
  • тентовані напівпричепи;
  • бортові майданчики;
  • рефрижератори.

  Що входить у вартість вантажоперевезення Львів – Відень

  Ціна міжнародного вантажоперевезення Львів-Відень — ряд складових. Насамперед, це витрати на транспортування, які залежать від дистанції, обсягу та характеру вантажу. Також у вартість відправлення Львів-Відень входить оформлення документів для перетину кордону — цей процес вимагає особливої ретельності та компетентності. Клієнти нашої фірми можуть розраховувати на комплексний сервіс “під ключ” — від навантаження до розвантаження у пункті призначення.

  Один із найголовніших чинників ціноутворення вантажоперевезення Львів-Відень — відстань перевезення. Цей маршрут до Європи складає близько 797 км, що відносить його до категорії далеких рейсів. Однак завдяки ефективній організації процесу, оптимізації витрат наша компанія пропонує конкурентоспроможні тарифи без шкоди якості. Під час вантажного перевезення Львів-Відень враховуємо побажання клієнтів, підбираючи відповідний транспорт, а також схему доставки для кожного конкретного випадку.

  Вартість автоперевезення також передбачає інформаційну підтримку на всіх етапах. Клієнти компанії отримують вичерпні консультації з будь-яких питань щодо міжнародної доставки вантажу Відень-Львів. Фахівці компанії нададуть актуальні відомості про статус відправлення, місцезнаходження транспорту, орієнтовні строки прибуття. Такий підхід дозволяє власникам вантажу завжди бути в курсі ситуації маршруту Відень-Львів, своєчасно планувати подальші дії.

  Де швидко та безпечно замовити доставку вантажу до Відня

  Оформити заявку на перевезення зі Львова до Відня можна у компанії UA-Forwarding. Для цього достатньо звернутись на сайт. Також телефонуйте, ставте запитання. Менеджери нададуть детальну інформацію про послуги, допоможуть вибрати тип транспортування з урахуванням специфіки вантажу, побажань клієнта. Оформлення документів займає мінімум часу завдяки налагодженим процесам, багатому досвіду персоналу.

  Ми гарантуємо:

  • безпеку;
  • швидке оформлення;
  • оперативність доставки вантажів європейськими дорогами.

  Наша компанія має сучасний автопарк, що включає 2-тонні, 5-тонні, 10-тонні, 20-тонні машини. Тентовані, цільнометалеві, бортові, рефрижераторні кузови, гідроборти дозволяють перевозити будь-які категорії товарів у цілості та безпеці. Професійні водії доставляють вантажі точно в строк, суворо дотримуючись правил транспортування, вимог безпеки.

  Співпраця з нашою транспортною компанією — рішення для тих, хто цінує свій час, гроші хоче бути впевненим у результаті. Компанія пропонує вигідні тарифи на міжнародні відправки без прихованих комісій та додаткових платежів.

  Клієнти отримують комплекс послуг — від навантаження до доставки за адресою призначення. Досвідчені логісти розробляють оптимальні маршрути. Під час організації міжнародних доставок враховуємо побажання замовників, особливості траси, характер вантажу. Персоніфікований підхід, увага до деталей, дотримання взятих зобов’язань — ключові засади роботи UA-Forwarding.